Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada
Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada
Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada
Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada
Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada

Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada em Espanha

Sax, Espanha

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (10 votos)

Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada

CV830 SN
E-03630 Sax
Espanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Dankzij de Nederlandse eigenaresse voel je je thuis op Campo Alegre in Spanje. Wanneer je wakker wordt liggen de verse broodjes al voor je klaar. Een kleinschalige en leuk aangeklede camping. Zitjes zijn verspreid over het terrein en kids kunnen hun gang gaan op de speelplaatsen. Rijd in 45 minuten naar de kust van Santa Pola of naar Alicante.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Zona de cozinha
Snack-bar
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitários

Casa de banho para alugar
Máquinas de lavar roupa
A&
Aad & Yvonne Neerlandês

Wat moet je nog extra toevoegen over een camping die vrijwel alleen zeer positieve revieuws heeft? In ieder geval dat we ons daarbij volledig aansluiten en dat Helga een perfecte gastvrouw is. Wel bijzonder is dat wij midden in corona tijd op deze camping hebben gestaan en het derhalve ook niet zo druk was. Dus ook voor Helga geen makkelijke tijd. Maar ondanks dat straalde de positiviteit en de gastvrijheid ervan af. En.... Helga bedankt voor de zak verse amandelen uit eigen tuin bij ons vertrek.

há 5 anos

GE
george en elly de boer Neerlandês

dat het een heel gezellige club is met een ontzettende vriendelijke spontane eigenaresse mooie rustige plek komen er zeker nog een keer

há 6 anos

Ma
Margriet Neerlandês

Fantastische week gehad. Dubbele keuken ter beschikking van de campinggasten, gezellig ingerichte en praktische "kantine". Veel bomen en planten op het terrein en een bijzonder aardige Helga die onopvallend alles regelt en verzorgt.

há 6 anos

Lo
louise Neerlandês

18-2-2020 10 dagen rust dat is wat je bij helga, een prima gastvrouw, ondervindt. hulpvaardig, informatief alles is er. deze 3e keer weer hetzelfde ondervonden. komen zeker terug.

há 6 anos

CE
Cor en May Neerlandês

Een prachtige eenvoudige camping waar je alles hebt wat je eventueel nodig kan hebben. Helga, de gastvrouw, is het voorbeeld van de ideale gastvrouw. Ze staat voor je klaar, helpt je overal mee, niets is haar te veel. Altijd een goed humeur. Niets is haar teveel. Geregeld een vers eitje op de koop toe.

há 6 anos

1 / 2

Localização