Campo Alegre, Asc. Amigos de Acampada
E-03630 Sax
España
Dankzij de Nederlandse eigenaresse voel je je thuis op Campo Alegre in Spanje. Wanneer je wakker wordt liggen de verse broodjes al voor je klaar. Een kleinschalige en leuk aangeklede camping. Zitjes zijn verspreid over het terrein en kids kunnen hun gang gaan op de speelplaatsen. Rijd in 45 minuten naar de kust van Santa Pola of naar Alicante.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaWat moet je nog extra toevoegen over een camping die vrijwel alleen zeer positieve revieuws heeft? In ieder geval dat we ons daarbij volledig aansluiten en dat Helga een perfecte gastvrouw is. Wel bijzonder is dat wij midden in corona tijd op deze camping hebben gestaan en het derhalve ook niet zo druk was. Dus ook voor Helga geen makkelijke tijd. Maar ondanks dat straalde de positiviteit en de gastvrijheid ervan af. En.... Helga bedankt voor de zak verse amandelen uit eigen tuin bij ons vertrek.
hace 5 años
dat het een heel gezellige club is met een ontzettende vriendelijke spontane eigenaresse mooie rustige plek komen er zeker nog een keer
hace 6 años
Fantastische week gehad. Dubbele keuken ter beschikking van de campinggasten, gezellig ingerichte en praktische "kantine". Veel bomen en planten op het terrein en een bijzonder aardige Helga die onopvallend alles regelt en verzorgt.
hace 6 años
18-2-2020 10 dagen rust dat is wat je bij helga, een prima gastvrouw, ondervindt. hulpvaardig, informatief alles is er. deze 3e keer weer hetzelfde ondervonden. komen zeker terug.
hace 6 años
Een prachtige eenvoudige camping waar je alles hebt wat je eventueel nodig kan hebben. Helga, de gastvrouw, is het voorbeeld van de ideale gastvrouw. Ze staat voor je klaar, helpt je overal mee, niets is haar te veel. Altijd een goed humeur. Niets is haar teveel. Geregeld een vers eitje op de koop toe.
hace 6 años