Petit résidentiel de camping agréable, confortable et calme situé à 500 m à peine du Donkmeer. Nombreuses possibilités de tours en bateau et de randonnées cyclistes et pédestres autour du lac. Le point de départ idéal pour des excursions à Gand, Anvers ou Bruxelles.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãohá 2 anos
Leonie is een uitzonderlijk vriendelijke gastvrouw die je een echt welkom gevoel geeft. Ze is ook een dierenliefhebber. Op de meeste campings voel je je minder welkom, maar hier gaat Leonie zelfs zo ver dat ze snoepjes aan de honden geeft. Het sanitair is extreem schoon en de camping is netjes. Er zijn mooie, ruime plaatsen en de prijzen zijn zeer redelijk. Dit was onze eerste keer, maar zeker niet de laatste.😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
há 3 anos
Leonie is een schat van een mens! Veel respect! Dat had ik al door na ons telefonisch gesprek! Bij aankomst een hartelijk ontvangst gekregen. Alles hier is helemaal in orde! Super ervaring op een super camping! Voor herhaling vatbaar.
há 3 anos
Heel leuk ontvangst door de eigenares, leuke toffe camping
há 4 anos
Afgelopen weekend doorbebracht op camping Roosendael. Ongelooflijk goed. Leonie is werkelijk een fantastische dame. Superlief en behulpzaam. Ze is echt begaan met het welzijn v haar gasten op de camping. Altijd in de weer. Er is haar niks te veel. Je voelt je er thuis vh eerste moment. We hebben haar beloofd terug te gaan en Dat doen we zeker. Donkmeer biedt supermooie natuurplekjes. Echt een aanrader. De rust en de stilte daar is onbetaalbaar. Leonie en camping Roosendael verdienen 11 op 10. Petje af !!!!! Tot heel binnenkort. I
há 4 anos