Camping La Bexanelle é um parque de campismo com 100 parcelas em Vicdessos, França, situado na região de Midi-Pyrénées. No local encontrará wi-fi, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, petanca e pesca.
Os cães são bem-vindos em Camping La Bexanelle . Camping La Bexanelle é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoHeerlijke rustige camping middenin de bergen. Wij hadden een stacaravan gehuurd met z'n vijven. Deze was wat verouderd en net wat aan de kleine kant met z'n vijven. De badkamer had wat last van schimmel (vooral de geur). Dat was jammer. Verder genoten daar! Er is een speeltuin(tje) een verwarmd zwembad wat bij minder goed weer dicht blijft. Zo genoten van de rust en de ruimte om de caravan heen en in de bergen. Er is een kleine snackbar waar je pizza en patat kunt afhalen, wijntje kunt drinken en ijsje kan halen. Simpel maar prima. Aanrader als je van bergen en rust houdt!
há 4 anos
La vue l'accueil l'espace
há 4 anos
Super sejour au coeur des montagnes
há 4 anos
Accès au emplacements 22h maxi! Pas bon du tout pour se restaurer en extérieur avec un véhicule couchette! Accès piscine 19h maxi! En revenant de rando, trop juste!
há 4 anos
Sen.echtpaar met buscamper. Periode 20 – 29 augustus 2020. 10 ampère. Vullen van schoonwater, met eigen slang, geen probleem. Lozen vuilwater, met eigen slang, zou mogelijk zijn, doch wij hebben daarvoor de losse vuilwater jerrycan gebruikt. Het ledigen van het chemisch toilet ging makkelijk. Er is warmwater voor de vaat. Sanitairgebouw ziet er schoon uit. Douche met drukknop. Aangeplakt staat dat in 2021 het sanitairgebouw gerenoveerd wordt. Zwembad, met overal als diepte 1 meter. Zonder oordoppen geslapen. Terrein met voldoende schaduwplekken. Tijdens ons verblijf stond er ook een camper van rond de 8 à 9 meter. Broodservice. In het dorp een Spar winkel, indien nodig dan zijn in Tarascon-sur-Ariège grotere supermarkten. Moet ik nog melden dat er in dit gebied genoeg bergwandelingen zijn ? Nee, toch.
há 4 anos