Camping Kleine Belterwijde
8066 PT Belt - Schutsloot
os Países Baixos
Camping Kleine Belterwijde é um parque de campismo com 175 parcelas em Belt - Schutsloot, os Países Baixos, situado na região de Overijssel. No local encontrará wi-fi e um snack-bar.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, um campo de ténis, petanca e pesca.
Os cães são bem-vindos em Camping Kleine Belterwijde. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade e ligação de água. Camping Kleine Belterwijde está aberto de 1 abril a 1 novembro.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoWe bezoeken deze plek al jaren met veel genot. Geweldige kampeerplaats, uitstekende dienstverlening, netjes, verfrissend en een zeer aangename ambiance. Prachtig gelegen aan het water, veel plezier met varen. Vorige week hadden we de gele bungalow gehuurd. Een knus en volledig ingericht huisje met een adembenemend uitzicht. Boot recht voor de ingang. We hebben een geweldige tijd gehad.
há 3 anos
Het is een fantastische camping zeer gezellig en schoon
há 4 anos
Een heel hartelijk welkom door 2 jonge vlotte vrouwen met, heel leuk, dezelfde jurkjes aan.Elke dag weer een ander jurkje; ik ben nu weer thuis, maar toch benieuwd wat ze vandaag dragen...Heerlijke zelfgemaakte appeltaart van (schoon)moeder bij de koffie. Zo hoort appeltaart te smaken!!Ligging van de camping is erg leuk, zo naast het water. Schattig supermarktje met heerlijke verse broodjes op loopafstand.Keurig toilet gebouw met familie douches, erg prettig met kinderen.Lekker fietsen naar Zwartsluis of Sint Jansklooster of het water op met kano, sloep of waterfiets. Alles is mogelijk.
há 5 anos
Vriendelijke behulpzame eigenaren. We kwamen vast te zitten met het bootje maar Bjorn kwam ons redden. Nadeel de muggen maar dat heb je bij water. We komen hier zeker weer.
há 5 anos
De camping ligt op een hele mooie plek in het midden van een uitgestrekt natuurgebied met veel water. Wij kwamen met een boot en een caravan. De caravan kreeg een mooie plek aan het water met uitzicht op de plas. De havenfaciliteiten zijn keurig in orde en het vaargebied is geweldig en veelzijdig. Wij hebben voornamelijk gevaren met de boot, maar ook voor kano's, kayaks, wandelaars en fietsers is deze omgeving een absolute aanrader. Het sanitairgebouw is schoon en verwarmd. Heerlijk in het voorjaar (of najaar) als het nog wat kouder kan zijn. Een pluim voor de campingeigenaren. Ze zijn uitermate behulpzaam en flexibel. Heel fijn om op deze manier geholpen te worden. Een plek om naar terug te keren!
há 5 anos