Camping Kleine Belterwijde
8066 PT Belt - Schutsloot
los Países Bajos
Camping Kleine Belterwijde es un camping con 175 parcelas en Belt - Schutsloot, los Países Bajos, situado en la región de Overijssel. En el camping encontrarás wifi y un bar de aperitivos.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, una pista de tenis, petanca y pesca.
Los perros son bienvenidos en Camping Kleine Belterwijde. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad y toma de agua. Camping Kleine Belterwijde está abierto del 1 abril al 1 noviembre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaWe bezoeken deze plek al jaren met veel genot. Geweldige kampeerplaats, uitstekende dienstverlening, netjes, verfrissend en een zeer aangename ambiance. Prachtig gelegen aan het water, veel plezier met varen. Vorige week hadden we de gele bungalow gehuurd. Een knus en volledig ingericht huisje met een adembenemend uitzicht. Boot recht voor de ingang. We hebben een geweldige tijd gehad.
hace 3 años
Het is een fantastische camping zeer gezellig en schoon
hace 4 años
Een heel hartelijk welkom door 2 jonge vlotte vrouwen met, heel leuk, dezelfde jurkjes aan.Elke dag weer een ander jurkje; ik ben nu weer thuis, maar toch benieuwd wat ze vandaag dragen...Heerlijke zelfgemaakte appeltaart van (schoon)moeder bij de koffie. Zo hoort appeltaart te smaken!!Ligging van de camping is erg leuk, zo naast het water. Schattig supermarktje met heerlijke verse broodjes op loopafstand.Keurig toilet gebouw met familie douches, erg prettig met kinderen.Lekker fietsen naar Zwartsluis of Sint Jansklooster of het water op met kano, sloep of waterfiets. Alles is mogelijk.
hace 5 años
Vriendelijke behulpzame eigenaren. We kwamen vast te zitten met het bootje maar Bjorn kwam ons redden. Nadeel de muggen maar dat heb je bij water. We komen hier zeker weer.
hace 5 años
De camping ligt op een hele mooie plek in het midden van een uitgestrekt natuurgebied met veel water. Wij kwamen met een boot en een caravan. De caravan kreeg een mooie plek aan het water met uitzicht op de plas. De havenfaciliteiten zijn keurig in orde en het vaargebied is geweldig en veelzijdig. Wij hebben voornamelijk gevaren met de boot, maar ook voor kano's, kayaks, wandelaars en fietsers is deze omgeving een absolute aanrader. Het sanitairgebouw is schoon en verwarmd. Heerlijk in het voorjaar (of najaar) als het nog wat kouder kan zijn. Een pluim voor de campingeigenaren. Ze zijn uitermate behulpzaam en flexibel. Heel fijn om op deze manier geholpen te worden. Een plek om naar terug te keren!
hace 5 años