A L'Eau Vive
88400 Xonrupt-Longemer (Vosges)
França
A L'Eau Vive é um parque de campismo com 100 parcelas em Xonrupt-Longemer (Vosges), França, situado na região de Lorraine. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um snack-bar.
Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em A L'Eau Vive. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãonous sommes venu en hiver en caravane,l’accueil est tres bien par des gens très sympathiques.les sanitaires sont très propres.bien chauffé,et même la musique qui met de bon humeur des le matin.rien de négatif a dire
há 4 anos
We hebben hier 14 dagen gestaan en zeer genoten van deze fantastische omgeving. De camping eigenaren verdienen een 10 want zijn zeer behulpzaam en verzorgen alles erg goed. Fijne en zeer ruime douches( 6 stuks) waar ruimte is voor je kleding en ook een plank on je spullen te plaatsen. Geen gedoe met munten, gewoon op een knop drukken. Washokjes zijn er gesloten en open. Voldoende toiletten (4stuks) en 2 urinoirs. Ook is er binnen een grote ruimte om af te wassen. Met stroom kun je tot 10 amp gaan en is ruim voldoende. Bij de receptie kun je ook brood bestellen waar we dankbaar gebruik van hebben gemaakt. Ook is het mogelijk om er te eten of te bestellen voor afhaal.
há 4 anos
Goedkope, rustige, eenvoudige camping. Op loopafstand van het meer. Weinig Nederlanders. Heel vriendelijke eigenaren. Schoon sanitair. Prachtige omgeving om te fietsen of te wandelen. Wij (ouder echtpaar) komen hier nu voor de tweede keer en het is vast niet de laatste keer.
há 4 anos
Leuke rustige camping.Sanitair mooi schoon ! Eigenaren zeer vriendelijk en behulpzaam. Na onweersbui s'nachts komen ze de camping inspecteren en vragen aan de gasten of het goed gaat!!! Ligging is zeer goed vlakbij het meer en wandelen kan vanaf de camping .Goede uitval basis voor leuke tochten. Voor de boodschappen naar Gerardmer binnen 10 minuten met de auto.
há 4 anos