Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Parc La Clusure
Parc La Clusure
Parc La Clusure
Parc La Clusure
Parc La Clusure

Parc La Clusure i Belgia

Bure, Belgia

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3 / 5 (17 stemmer)

Parc La Clusure

Chemin de la Clusure 30
6927 Bure
Belgia
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

In de Ardennen ligt Camping Parc la Clusure met gevarieerde animatie. Geen standaard activiteiten maar bijzondere to do’s zoals een roofvogelshow. De kinderen vermaken zich ook op de sportvelden of in de speeltuin met hun nieuwe vakantievriendjes. Jij trekt eropuit in de omgeving om te mountainbiken of een bezoek te brengen aan de grotten van Han.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Bad til leie
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Le
Leander Nederlandsk

Het lijkt erop dat de focus van het park enkel op het hoogseizoen ligt. Verse broodjes zijn alleen te krijgen als je vroeg opstaat en de zwembadfaciliteiten (zoals de glijbaan en fonteinen) zijn niet in werking. Daarnaast zijn er bouwwerkzaamheden gaande met graafmachines binnen de parkgrenzen. Het park is direct naast een spoorlijn gelegen, waar tot in de vroege uurtjes aan het spoor gewerkt kan worden. Lawaai van elektrische kettingzagen en metaalslijpen kan doorgaan tot 2:30 - 3:00 uur 's nachts. Voor degenen die waarde hechten aan een goede nachtrust, is dit park geen aanrader. De stacaravans lieten ook te wensen over, zowel bij ons als bij de buren. We hebben al besloten dat we volgend jaar niet terugkomen, wat jammer is gezien de prachtige omgeving en de beek die dichtbij het park stroomt waar je heerlijk kunt afkoelen tijdens warme dagen.

3 år siden

Lo
Lolle Nederlandsk

Ik betwijfel sterk of ik hier ooit weer zal verblijven. We moesten twee keer terugkeren na aankomst om toegang te krijgen tot onze accommodatie. Het personeel, hoewel vriendelijk, is slecht opgeleid.Geluidsoverlast tot 2.30 uur 's nachts, zonder enige controle.Dan hebben we nog het zwembad voor volwassenen. Rondom het zwembad is er veel onkruid. Losse bakstenen op sommige plekken van de trap kunnen voor valpartijen zorgen.En dan nog enkele kleinigheden.Dit vakantiepark of camping verdient absoluut geen 4 sterren.

3 år siden

Ja
Jairey Nederlandsk

De binnenkant van het chalet leek vrij recent, met een uitstekende douche. Het geluid van de voorbijrijdende trein was duidelijk merkbaar. Houd hier rekening mee. (Ongeveer elk half uur). Persoonlijk stoorde dit mij enorm, maar ik kan me voorstellen dat je er aan kunt wennen. Als ik dit van tevoren had geweten, had ik verder gezocht. Het park is volledig in het Nederlands, wat prettig is. Let wel: ondanks dat er werd aangegeven dat handdoeken inbegrepen waren, was dit absoluut niet het geval, twee handdoeken per persoon voor 7 dagen is naar mijn mening niet voldoende. Wifi: als het functioneert is het zeer goed, maar dat was meestal niet het geval (juni, voorseizoen).

3 år siden

Te
Teije Nederlandsk

Aankomst was om 3 uur, maar dezelfde avond weer weggegaan. De camping was niet aangenaam. Het terrein was niet proper.

3 år siden

Ru
Runar Nederlandsk

Ze werken hard, maar verdienen (nog) geen 4 sterren. We verbleven in een verouderd, vuil, gammel chalet met meerdere gebreken. De glijbanen bij het zwembad waren stuk. Ardennen Rangers was niet beschikbaar. Het groenonderhoud was achterstallig (brandnetels omringden de chalets, alleen de bloembedden bij het zwembad, receptie en dergelijke werden goed onderhouden). Vriendelijke mensen (allemaal stagiaires) bij de animatie, leuk zwembad (met stroming), goed restaurant, schone sanitaire voorzieningen (daar gedoucht vanwege de zwakke straal uit de douche in het chalet, de douchetijd is overigens beperkt tot 5 minuten, maar wel met een sterke, harde straal). De trein is duidelijk hoorbaar, maar rijdt gelukkig niet 's nachts. Het zwembad is prima qua grootte voor het voorseizoen, maar te klein voor het hoogseizoen. Leuke speeltuin en tussendoor speelplaatsen. Het riviertje is leuk om dammen te bouwen. De sportplek is ook leuk, jammer dat het eromheen zo rommelig is. Kortom: er is zeker potentie, maar nu nog niet zo goed.

3 år siden

1 / 4

Beliggenhet