Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer

Minicamping de Schijvenaer in Paesi Bassi

Schijf, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (11 voti)

Minicamping de Schijvenaer

Schijfsebaan 6A
4722 SG Schijf
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Minicamping de Schijvenaer è un campeggio con 30 piazzole a Schijf, Paesi Bassi, situato nella regione North Brabant. In loco troverai il wifi.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Minicamping de Schijvenaer. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi

Servizi igienici

Lavatrici
FB
Fam.v.d. Bosch Olandese

Wij waren te gast van 11/8 t/m 25/8,ontvangst door Carla een zeer bedreven en vriendelijke gastvrouw, die elke morgen de hertjes kwam voeren, waar wij tegenover stonden.Prima plek met onze Caravan,goed sanitair, en mooie (fiets) natuur omgeving vlakbij de Rucphense heide! Dank je wel Carla en Ron, voor het verblijf en gezelligheid! Jos&Matthieu!

4 anni fa

RS
Rita Schot Olandese

Het afgelopen pinksterweekend waren wij op SVR camping de Schijvenaer. De camping was vol maar door de ruime opzet is er voldoende ruimte voor iedereen. Het sanitair was prima in orde , de auto kon goed geparkeerd worden en de eigenaars zijn erg vriendelijk. Verder is het terrein goed onderhouden en staat vol met schitterende bomen. Kortom zeer zeker de moeite waard !

4 anni fa

Lf
LF13A Olandese

Mooi onderhouden camping, maar niks bijzonders. De locatie is niet fenomenaal en het toiletgebouw is schoon edoch standaard. Er waren wel schattige hertjes aanwezig. Verder een erg enthousiaste campingeigenaresse.

4 anni fa

Il
Ilona Olandese

Leuke SVR camping in een prachtige omgeving. De Camping heeft 2 velden, wij stonden op het veld met het speeltuintje in het midden, niet aan de wegkant. Het sanitair was netjes en schoon. Twee douches en twee toiletten (dames) was voor de huidige bezetting afdoende. Voor drukkere periodes lijkt het me wat krap. Er wordt fanatiek aan afvalscheiding gedaan, hulde. Blikjes, plastic, papier en heel grappig een bakje etensresten voor de kippen. Misschien is overig groenafval ook nog een idee? Restafval is daardoor zeer beperkt, maar kan je ook niet kwijt op de camping. Wij hebben dat dan maar thuis weggegooid. Ik vond dit ook geen probleem gezien ons korte verblijf (lang weekend). Leuk dat de hond ook mee kon. Ik denk leuke camping met kleine kinderen tm kleuterleeftijd, voor oudere kinderen zou ik zelf voor wat anders kiezen. Carla is een zeer energieke campingeigenaresse die als ik zo om me heen keek alles tot in de puntjes bijhoudt.

4 anni fa

Ti
Tini Olandese

Ligt aan doorgaande weg die wat gehorig kan zijn. Verder een leuke kleine camping met een enthousiaste eigenaresse.

4 anni fa

1 / 3

Posizione