Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer
Minicamping de Schijvenaer

Minicamping de Schijvenaer en los Países Bajos

Schijf, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (11 votos)

Minicamping de Schijvenaer

Schijfsebaan 6A
4722 SG Schijf
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Minicamping de Schijvenaer es un camping con 30 parcelas en Schijf, los Países Bajos, situado en la región de North Brabant. En el camping encontrarás wifi.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Minicamping de Schijvenaer. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Sin coches

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Lavadoras
FB
Fam.v.d. Bosch Neerlandés

Wij waren te gast van 11/8 t/m 25/8,ontvangst door Carla een zeer bedreven en vriendelijke gastvrouw, die elke morgen de hertjes kwam voeren, waar wij tegenover stonden.Prima plek met onze Caravan,goed sanitair, en mooie (fiets) natuur omgeving vlakbij de Rucphense heide! Dank je wel Carla en Ron, voor het verblijf en gezelligheid! Jos&Matthieu!

hace 4 años

RS
Rita Schot Neerlandés

Het afgelopen pinksterweekend waren wij op SVR camping de Schijvenaer. De camping was vol maar door de ruime opzet is er voldoende ruimte voor iedereen. Het sanitair was prima in orde , de auto kon goed geparkeerd worden en de eigenaars zijn erg vriendelijk. Verder is het terrein goed onderhouden en staat vol met schitterende bomen. Kortom zeer zeker de moeite waard !

hace 4 años

Lf
LF13A Neerlandés

Mooi onderhouden camping, maar niks bijzonders. De locatie is niet fenomenaal en het toiletgebouw is schoon edoch standaard. Er waren wel schattige hertjes aanwezig. Verder een erg enthousiaste campingeigenaresse.

hace 4 años

Il
Ilona Neerlandés

Leuke SVR camping in een prachtige omgeving. De Camping heeft 2 velden, wij stonden op het veld met het speeltuintje in het midden, niet aan de wegkant. Het sanitair was netjes en schoon. Twee douches en twee toiletten (dames) was voor de huidige bezetting afdoende. Voor drukkere periodes lijkt het me wat krap. Er wordt fanatiek aan afvalscheiding gedaan, hulde. Blikjes, plastic, papier en heel grappig een bakje etensresten voor de kippen. Misschien is overig groenafval ook nog een idee? Restafval is daardoor zeer beperkt, maar kan je ook niet kwijt op de camping. Wij hebben dat dan maar thuis weggegooid. Ik vond dit ook geen probleem gezien ons korte verblijf (lang weekend). Leuk dat de hond ook mee kon. Ik denk leuke camping met kleine kinderen tm kleuterleeftijd, voor oudere kinderen zou ik zelf voor wat anders kiezen. Carla is een zeer energieke campingeigenaresse die als ik zo om me heen keek alles tot in de puntjes bijhoudt.

hace 4 años

Ti
Tini Neerlandés

Ligt aan doorgaande weg die wat gehorig kan zijn. Verder een leuke kleine camping met een enthousiaste eigenaresse.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación