Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Het Vossenhol
Het Vossenhol
Het Vossenhol
Het Vossenhol
Het Vossenhol

Het Vossenhol in Paesi Bassi

Ermelo, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (13 voti)

Het Vossenhol

Morieljelaan 19
3852 LV Ermelo
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Het Vossenhol è un campeggio con 0 piazzole a Ermelo, Paesi Bassi, situato nella regione Gelderland. In loco troverai il wifi e un minimarket.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Minimarket
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Piscina all'aperto

Servizi igienici

Lavatrici
Es
Espen Olandese

Enkele jaren terug hadden we een fantastische tijd op deze kampeerplek, dus we waren vol verwachting om hier het Pinksterweekend door te brengen. Helaas was het vanaf het begin een teleurstelling; de plaats die ze voor ons uitgekozen hadden, had een enorme boom in het midden en was onbereikbaar met de caravan, omdat het 'pad' bezaaid was met takken en bomen. Toen ik aangaf dat de plek met de caravan en voortent niet paste, vond de eigenaresse het duidelijk gezeur en gedoe. Het is overduidelijk dat de camping nog niet klaar is voor het seizoen, het sanitairgebouw is niet af. Er zijn geen spiegels, geen haakjes, geen papier om je handen te drogen, de doucheafvoer overstroomt en alles is vuil (zand/modder op de vloeren). Het zwembad is ijskoud, de glijbaan is in onderhoud. Hierover wordt niet gecommuniceerd bij het boeken en/of inchecken.Vuurkorven zijn een hit op deze camping en worden door de camping zelf gefaciliteerd, met als gevolg dat het hele veld blauw is van de rook en alles stinkt. Jammer!

2 anni fa

RV
Rudy vd Linden Olandese

Leuke knusse camping, volop in ontwikkeling wat betreft verblijfsmogelijkheden. Sanitair hoofdgebouw is gedateerd maar prima schoon. Zwembad is prima. Beheerder aardig en behulpzaam. Kortom prima camping ⛺️ 👌

4 anni fa

EK
Esther Kaper Olandese

De camping is lekker rustig. Mooi zwembad. Toiletwagen is prima alsook het sanitairgebouw. Wij hebben een leuk lang weekend gehad in een pod. Omgeving is mooi. Winkels op 2 5 km afstand. Prima te doen. Personeel is vriendelijk.

4 anni fa

FM
Fam. Moedt Olandese

Mooie ruime plek op een veldje, wat bomen in de buurt voor schaduw, helemaal goed!Zwembad eenvoudig maar leuk, met een glijbaan.Sanitairgebouw wat ouder maar wel schoon, netjes en goed geventileerd, prima wat ons betreft. Waar we wel even aan moesten wennen en niet vaak meer tegenkomen is dat je met een wc rol onder de arm naar de tiolet moet.

5 anni fa

He
Henk Olandese

Ik zag vooraf de negatieve recensies, maar het is erg meegevallen. Toiletgebouw is gedateerd, maar wel schoon en altijd ruimte. Geen gebruik gemaakt van de toiletwagen...Bij de receptie prima ontvangen. Kort en bondig.Minder: kampeerders en stacaravans staan door elkaar. Toch twee verschillende type kampeerders (tot laat lawaai).En maar twee speeltuintjes met een paar oude speeltoestellen. Het zwembad is een pluspunt!

5 anni fa

1 / 3

Posizione