Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4.5 / 5 (15 voti

Du Bourg

Route de Barcelonnette
4000, Digne-les-Bains
Francia

Du Bourg è un campeggio con 100 tende a Digne-les-Bains, Francia. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi e un campo da tennis.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Campo da tennis

Strutture
Collegamento TV
Wifi
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Toon
Olandese
Prima plaatsen, net sanitair, fijn zwembad (je), snel en goede WiFi, goede ligging t.o.v. bergen en het stadje.
2 anni ago

Dirk
Olandese
Niet te ver van interessante stad. Gratis Wifi werkt matig bij receptie.
4 anni ago

fam van dijk
Olandese
Wij hebben deze camping in juli 2012 bezocht eigenlijk per toeval. Dit is prima bevallen, rustige camping met ruime plaats. Ligging centraal, enkele minuten per fiets vanaf het centrum te bereiken. Mooie wandelingen starten vanaf de camping. Zeer vriendelijke eigenaar die erg zijn best doet het naar je zin te maken. In Digne is een mooi aangelegde zwemgelegenheid gratis te bezoeken.
4 anni ago

fam van dijk
Olandese
We zijn per toeval op deze camping terecht gekomen, en kan niet anders zeggen dat dat erg goed bevallen is. mooie ligging, dicht bij de stad, heerlijk rustig, Lekker op de fiets alles te bereiken, Heerlijke plaats om te zwemmen, dit zat wel enkele km van de camping af, wat voor ons geen probleem was. De eigenaar en zijn vrouw zijn aardige behulpzame mensen, die er alles aan doen om je een fijne vakantie te bezorgen. Kortom als je rust zoekt en toch op zijn tijd een terrasje wil pikken is dit de ideale camping.
4 anni ago

Frank
Olandese
Deze camping is vooral bezet met zomerhuisjes. Daarnaast is er een gebiedje met meerdere plateaux waar tenten, caravans en campers geplaatst kunnen worden. Je hebt dan een schitterend zicht op de Alpen. Het sanitair is oud, goed en sober. Op de toiletten geen bril en geen papier. Douchehokken zijn ruim. WiFi tegen geringe betaling. Bij ons functioneerde het goed maar onze buurman was er niet over te spreken. De campinghouder had ons geadviseerd ter hoogte van huisje nr.3 te gaan staan.
4 anni ago

- Advertisement -