Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (11 voti)

De Marshoeve

Reuweg 51
7371 BX Loenen (gld)
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

De Marshoeve è un campeggio con 100 piazzole a Loenen (gld), Paesi Bassi, situato nella regione Gelderland. In loco troverai il wifi e un ristorante.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso De Marshoeve. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

No images available

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Snack bar
Ristorante
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi

Attività ricreative

Parco giochi
Piscina all'aperto

Servizi igienici

Lavatrici
Je
Jeanette Olandese

Slechte onderhoude paden Vies zwembad

4 anni fa

Pi
Piet Olandese

Nette camping ruime plaatsen en heerlijke omgeving. er is voor kinderen genoeg te doen en er is een heerlijk schoon zwembad. met vriendelijke schoonmakers. wij hebben het heerlijk gehad hier en zullen zeker terug komen op deze plek

4 anni fa

Yv
Yvonne Olandese

Het is een leuke camping maar voor zo'n grote camping is er erg weinig sanitair. 1 Toiletgebouw maar aan het begin van de camping als je op het achterste veldje staat, en daar stonden wij, was het erg ver om te halen zonder in je broek te plassen daarbij komt dat er maar 5 dames toiletten zijn dus 's morgens is het ook nog eens wachten geblazen, voor mensen met een wat zwakkere blaas een groot probleem. Ook waren er 's morgens 3 toiletten zonder toiletpapier dit kan naar mijn mening echt niet.

4 anni fa

Su
Suus Olandese

In eerste instantie wat huiverig vanwege het geringe aantal recensies, maar uiteindelijk twee weken gebleven ipv één. Het chalet gedeelte oogt wat armoedig, maar daar voorbij is het prima. Het kampeerterrein is uitstekend, grote plekken. De auto kan op de parkeerplaats, maar mag ook op de plek. De oudere jeugd verzamelt zich op het voetbalveld, geen hinder op de veldjes. Sanitair is prima, voldoende schoon. Zwembad is eenvoudig, maar heeft een ligweide en schaduw. De medewerkers zijn vriendelijk en werken keihard. De spar in Loenen is wat beperkt, maar in Eerbeek zijn meerdere supermarkten. Op de fiets goed bereikbaar. Zeker voor herhaling vatbaar. Geen gebruik gemaakt van lokale horeca.

4 anni fa

An
Ans Olandese

Mooie omgeving, fijn om te fietsen. Het zwembadwater was ijskoud. We betaalden €15 voor de WiFi, deze was heel slecht, wat bekend was, maar kregen geen geld terug!

4 anni fa

1 / 3

Posizione