Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Wifi
Grillmöglichkeit
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
4 / 5 (11 stimmen

De Marshoeve

Reuweg 51
7371 BX, Loenen (gld)
Niederlande

De Marshoeve ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Loenen (gld), Niederlande. De Marshoeve hat wifi, ein restaurant und einen innen schwimmbad. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz
Freibad

Anlagen
TV anschluss
Wifi
Snackbar
Restaurant
Grillmöglichkeit

Qualifikationen
Hunde

Sanitär
Waschmaschinen


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Keine Fotos vorhanden

Bewertungen

Jeanette
Niederländisch
Slechte onderhoude paden Vies zwembad
2 Jahre vor

Piet
Niederländisch
Nette camping ruime plaatsen en heerlijke omgeving. er is voor kinderen genoeg te doen en er is een heerlijk schoon zwembad. met vriendelijke schoonmakers. wij hebben het heerlijk gehad hier en zullen zeker terug komen op deze plek
3 Jahre vor

Yvonne
Niederländisch
Het is een leuke camping maar voor zo'n grote camping is er erg weinig sanitair. 1 Toiletgebouw maar aan het begin van de camping als je op het achterste veldje staat, en daar stonden wij, was het erg ver om te halen zonder in je broek te plassen daarbij komt dat er maar 5 dames toiletten zijn dus 's morgens is het ook nog eens wachten geblazen, voor mensen met een wat zwakkere blaas een groot probleem. Ook waren er 's morgens 3 toiletten zonder toiletpapier dit kan naar mijn mening echt niet.
3 Jahre vor

Suus
Niederländisch
In eerste instantie wat huiverig vanwege het geringe aantal recensies, maar uiteindelijk twee weken gebleven ipv één. Het chalet gedeelte oogt wat armoedig, maar daar voorbij is het prima. Het kampeerterrein is uitstekend, grote plekken. De auto kan op de parkeerplaats, maar mag ook op de plek. De oudere jeugd verzamelt zich op het voetbalveld, geen hinder op de veldjes. Sanitair is prima, voldoende schoon. Zwembad is eenvoudig, maar heeft een ligweide en schaduw. De medewerkers zijn vriendelijk en werken keihard. De spar in Loenen is wat beperkt, maar in Eerbeek zijn meerdere supermarkten. Op de fiets goed bereikbaar. Zeker voor herhaling vatbaar. Geen gebruik gemaakt van lokale horeca.
4 Jahre vor

- Advertisement -