De Bosfluiter è un campeggio con 30 piazzole a Boijl, Paesi Bassi, situato nella regione Friesland.
Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.
Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.
Foto
Caratteristiche
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneAangename verwelkoming, nette toiletvoorzieningen, brede ruimtes, goed onderhouden en aantrekkelijke kampeerplaats. Geen geluidshinder van de hoofdweg.
3 anni fa
Wij zin 10 dagen hier te gast geweest. Mooie camping met aardige beheerster. Mooie omgeving om gevarieerde fietstochten te maken. Sanitair was super schoon. Kortom een heerlijk verblijf. Niet verder vertellen maar wij komen nog eens terug.
4 anni fa
Wat een prachtige camping, vriendelijke ontvangst, schoon sanitair. Goed onderhouden camping. Waar je als fietser genoeg mogelijkheden hebt om een tochtje te maken.
4 anni fa
Een ruime groene camping die vooral wordt bezocht door bejaarden. Voor kinderen is er niets. Voor volwassenen overigens ook niet. Of het zou het jeu de boules baantje moeten zijn. Maar dat kan zijn charme hebben. De bewoners zijn rustig maar de ligging aan een drukke weg veroorzaakt al vroeg lawaai. De sanitaire voorzieningen zijn netjes maar wat krap bemeten en de balie is wat onderbezet. In de vier dagen van ons verblijf was er twee dagen niemand aanwezig. De omgeving is mooi en biedt mogelijkheden tot uitstapjes op de fiets.
4 anni fa
Leuke kleine rustige camping. Sanitair is netjes en schoon. Vriendelijke eigenaresse met aandacht voor de gasten. Mooie omgeving en goed uitgangspunt voor fietstochten. We komen er zeker nog een keer!
4 anni fa