Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Veerse Meer
't Veerse Meer
't Veerse Meer
't Veerse Meer
't Veerse Meer

't Veerse Meer i Nederländerna

Wolphaartsdijk, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
3.5 / 5 (10 röster)

't Veerse Meer

Veerweg 71
4471 NB Wolphaartsdijk
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

't Veerse Meer är en camping med 0 platser i Wolphaartsdijk, Nederländerna, belägen i regionen Zeeland. På plats hittar du wifi och en snackbar.

Förutom att campa kan du även hyra en stuga eller en chalet.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats och barnaktiviteter.

Hundar är välkomna på 't Veerse Meer. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Boenden

Stugor
Chaleter

Faciliteter

Wifi
Lounge
Torkrum
Snackbar
Gemensam eldplats
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Rekreation

Lekplats
Barnaktiviteter

Sanitet

Skötrum
Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
Torktumlare
I.
I. Nederländska

De campingcottage is oud, vies en ontzettend gedateerd. Ik raad hem niet aan. De bedden hebben een matras van plastic, en zijn zo dun dat je op een lattenbodem ligt. Geen wifi aanwezig, als je de receptie van alles op de hoogte stelt reageren ze laconiek en eigenlijk zelfs boos. Absoluut NIET aan te raden

för 4 år sedan

Ba
Barbara Nederländska

Het lijkt een rustige en schone camping !Ik hebben anders ervaren. Wij stonden op een veld wat nog niet was gebruikt door kampeerders. Tegenover de. bouwplaats van bungalows was de eigenaar even vergeten te vertellen ! De bouw begon om 07.00 uur in de morgen. In regen stond het hele veld blank de beheerder kwam kijken en zei jammer dan en vertrok ! Bij verzoek om een andere plaats kreeg je een grote mond terug ! De toiletten werden 3/4 pd schoon gemaakt met eenzelfde doekje en spuitbus voor wasbakken entoilet en spiegel. Even met de veger erdoor en klaar. Voor het oog schoon maar zooovies!

för 4 år sedan

DJ
De Jong Nederländska

Wij verbleven een een houten cottage .Simpel en eenvoudig .Bedden echt drama met plastic zeil dus lekker zweten .De cottage staan aan de overkant van de camping !Beetje apart van de rest .Deze plek is echt niet om aan te raden .Het grenst namelijk aan een bouwplaats !!!Overlast van bouwverkeer en geluid .Begint al om 7 uur in de ochtend .Na regenbui staat de plek blank .Afvoer echt heel slecht al snel wordt modder eb natte voeten .In Wolphaartsdijk is echt geen moer te beleven .Er staat een soort van friet tent waar je snacks kan halen .Echt vriendelijk zijn ze daar niet .Eens en nooit meer voor mij .

för 4 år sedan

Ja
Janno Nederländska

Hele mooie en schone camping. Personeel bij het café heel erg vriendelijk. Komen hier volgend jaar zeker weer!

för 4 år sedan

Pl
Pleun Nederländska

Hele fijne, mooie camping! Aardig personeel, en een prachtige ligging.

för 4 år sedan

1 / 2

Plats