't Veerse Meer is a campsite with 0 pitches in Wolphaartsdijk, the Netherlands, located in the Zeeland region. On site you will find wifi and a snack bar.
Besides camping you can also rent a cabin or a chalet.
There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and kids entertainment.
Dogs are welcome at 't Veerse Meer. To wash your clothes there are washing machines and dryers available.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewDe campingcottage is oud, vies en ontzettend gedateerd. Ik raad hem niet aan. De bedden hebben een matras van plastic, en zijn zo dun dat je op een lattenbodem ligt. Geen wifi aanwezig, als je de receptie van alles op de hoogte stelt reageren ze laconiek en eigenlijk zelfs boos. Absoluut NIET aan te raden
4 years ago
Het lijkt een rustige en schone camping !Ik hebben anders ervaren. Wij stonden op een veld wat nog niet was gebruikt door kampeerders. Tegenover de. bouwplaats van bungalows was de eigenaar even vergeten te vertellen ! De bouw begon om 07.00 uur in de morgen. In regen stond het hele veld blank de beheerder kwam kijken en zei jammer dan en vertrok ! Bij verzoek om een andere plaats kreeg je een grote mond terug ! De toiletten werden 3/4 pd schoon gemaakt met eenzelfde doekje en spuitbus voor wasbakken entoilet en spiegel. Even met de veger erdoor en klaar. Voor het oog schoon maar zooovies!
4 years ago
Wij verbleven een een houten cottage .Simpel en eenvoudig .Bedden echt drama met plastic zeil dus lekker zweten .De cottage staan aan de overkant van de camping !Beetje apart van de rest .Deze plek is echt niet om aan te raden .Het grenst namelijk aan een bouwplaats !!!Overlast van bouwverkeer en geluid .Begint al om 7 uur in de ochtend .Na regenbui staat de plek blank .Afvoer echt heel slecht al snel wordt modder eb natte voeten .In Wolphaartsdijk is echt geen moer te beleven .Er staat een soort van friet tent waar je snacks kan halen .Echt vriendelijk zijn ze daar niet .Eens en nooit meer voor mij .
4 years ago
Hele mooie en schone camping. Personeel bij het café heel erg vriendelijk. Komen hier volgend jaar zeker weer!
4 years ago
Hele fijne, mooie camping! Aardig personeel, en een prachtige ligging.
4 years ago