Sportcamp Woferlgut
5671 Bruck/Grossglockner
Österrike
Sportcamp Woferlgut är en camping med 350 platser i Bruck/Grossglockner, Österrike, belägen i regionen Salzburg. På plats hittar du wifi, en campingbutik, en restaurang och färskt bröd på morgonen.
Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en stuga, en chalet eller en lägenhet.
För bad finns en utomhuspool, en inomhuspool och naturligt badvatten. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, barnaktiviteter, ett minizoo, en tennisbana, bordtennis och en volleybollplan.
Hundar är välkomna på Sportcamp Woferlgut. Sportcamp Woferlgut är rullstolsanpassad och erbjuder anpassade sanitetsutrymmen. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el, vattenanslutning och avloppsanslutning finns tillgängliga. Sportcamp Woferlgut är öppen året runt.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionWe waren vlakbij de speelplaats, een prachtige locatie. Iets verder weg voelt het inderdaad wat afgezonderd en kun je het verkeer horen. De speelplaats is erg aantrekkelijk voor de kleintjes. Het zwembad is fantastisch! Leuke animatie en een treintje dat 3 of 4 keer per dag rijdt, ook erg leuk voor de kinderen. En het zwembad is van tevoren aangekondigd, ik snap niet waarom deze camping een 6 krijgt, want we hebben een geweldige tijd gehad! We hebben de kinderen niet gezien of gehoord, ze hebben zich enorm vermaakt.
för 3 år sedan
Prachtige omgeving, uitstekende locatie, supermarkten zijn vlakbij, er zijn veel leuke activiteiten in de buurt. Het toiletgebouw is netjes. Er is een aantrekkelijk meer met veel activiteiten! Deze camping is zeker een must.
för 3 år sedan
Het personeel is aardig en de camping is prachtig. Het sanitair is uitstekend.
för 3 år sedan
Onze vakantie was zeer aangenaam. Alles was uitzonderlijk goed onderhouden. Het terras was bezaaid met bloemen en hier en daar een waterpartij. De schoonmaak was uitstekend. De toiletten en douches waren zeer schoon. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant en het personeel was vriendelijk en behulpzaam.
för 3 år sedan
Onze vakantie met de caravan was aangenaam. De locatie bood voldoende ruimte, zelfs voor een extra tent. Alles werd netjes onderhouden. Er was een fatsoenlijke winkel, maar er waren ook genoeg supermarkten in de omgeving. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant. Het personeel was aardig en behulpzaam. Er is veel te beleven en te bekijken in de omgeving. Ik kan geen nadelen bedenken. De extra kosten voor het zwembad en de fitnessruimte zijn aangegeven, dus dat is een keuze.
för 3 år sedan