Sportcamp Woferlgut is a campsite with 350 pitches in Bruck/Grossglockner, Austria, located in the Salzburg region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a cabin, a chalet or an apartment.
For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment, a petting zoo, a tennis court, table tennis and a volleyball court.
Dogs are welcome at Sportcamp Woferlgut. Sportcamp Woferlgut is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available. Sportcamp Woferlgut is open all year round.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewWe waren vlakbij de speelplaats, een prachtige locatie. Iets verder weg voelt het inderdaad wat afgezonderd en kun je het verkeer horen. De speelplaats is erg aantrekkelijk voor de kleintjes. Het zwembad is fantastisch! Leuke animatie en een treintje dat 3 of 4 keer per dag rijdt, ook erg leuk voor de kinderen. En het zwembad is van tevoren aangekondigd, ik snap niet waarom deze camping een 6 krijgt, want we hebben een geweldige tijd gehad! We hebben de kinderen niet gezien of gehoord, ze hebben zich enorm vermaakt.
3 years ago
Prachtige omgeving, uitstekende locatie, supermarkten zijn vlakbij, er zijn veel leuke activiteiten in de buurt. Het toiletgebouw is netjes. Er is een aantrekkelijk meer met veel activiteiten! Deze camping is zeker een must.
3 years ago
Het personeel is aardig en de camping is prachtig. Het sanitair is uitstekend.
3 years ago
Onze vakantie was zeer aangenaam. Alles was uitzonderlijk goed onderhouden. Het terras was bezaaid met bloemen en hier en daar een waterpartij. De schoonmaak was uitstekend. De toiletten en douches waren zeer schoon. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant en het personeel was vriendelijk en behulpzaam.
3 years ago
Onze vakantie met de caravan was aangenaam. De locatie bood voldoende ruimte, zelfs voor een extra tent. Alles werd netjes onderhouden. Er was een fatsoenlijke winkel, maar er waren ook genoeg supermarkten in de omgeving. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant. Het personeel was aardig en behulpzaam. Er is veel te beleven en te bekijken in de omgeving. Ik kan geen nadelen bedenken. De extra kosten voor het zwembad en de fitnessruimte zijn aangegeven, dus dat is een keuze.
3 years ago