Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Ommekeer
De Ommekeer
De Ommekeer
De Ommekeer
De Ommekeer

De Ommekeer i Nederländerna

Witten, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (10 röster)

De Ommekeer

Witterzomer 12
9405 VG Witten
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

De Ommekeer är en camping med 30 platser i Witten, Nederländerna, belägen i regionen Drenthe. På plats hittar du wifi och en snackbar.

Hundar är välkomna på De Ommekeer. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Snackbar
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Sanitet

Tvättmaskiner
FM
Frenk M. Nederländska

Wij moesten 3 dagen om 07:30 in de TT hal zijn. Dit betekende dat we eerder aan het ontbijt wilden dan eigenlijk vermeld was in de voorwaarden. Dit was geen probleem en we hebben elke dag lekker kunnen ontbijten. Door de gastvrijheid meteen geboekt voor het pinksterweekend van 2016. Helaas werd er een dubbele boeking gemaakt. Dit werd door Wijche en Silvia (eigenaren) opgemerkt en netjes aan ons gemeld. In overleg zijn wij elders ondergebracht, dit was echter een duurdere accommodatie. Wijche en Silvia hebben dit verder voor ons afgehandeld en het verschil betaald. Kortom hun gastvrijheid, eerlijkheid en oplossingsgerichtheid verdienen een dikke 10. We kunnen iedereen aanbevelen om in hun accommodatie lekker tot rust te komen. Toppers ga zo door.

för 4 år sedan

HK
Hannah Kamminga Nederländska

Wij zijn hier met wat vrienden geweest, en het is echt een prachtige camping! Mooie ligging, je bent zo bij de plas en netjes sanitair. De eigenaar is heel aardig en superbehulpzaam. Erg fijne sfeer, een echte aanrader!

för 4 år sedan

Ma
Martine Nederländska

Prachtige locatie in de natuur, vlakbij de stad. Rustig, zen en hele aardige gastheer die heel hard werkt. Prima kamer, badkamer etc. Schoon, fijn bed en veel te doen in de omgeving. Uitgebreid heerlijk ontbijt. Super service zou het aan iedereen kunnen aanbevelen.

för 4 år sedan

Ja
Jan Nederländska

Goede en nette B&B ,goed verzorgd ontbijt , zeer gedreven eigenaar zeker een.aanrader

för 4 år sedan

Ge
Gert Nederländska

Mooie camping dicht bij de Baggelhuizerplas. Camping is goed verzorgd. Heerlijk om met de honden naar camping en plas te gaan.

för 4 år sedan

1 / 2

Plats