Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Ommekeer
De Ommekeer
De Ommekeer
De Ommekeer
De Ommekeer

De Ommekeer in the Netherlands

Witten, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (10 votes)

De Ommekeer

Witterzomer 12
9405 VG Witten
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

De Ommekeer is a campsite with 30 pitches in Witten, the Netherlands, located in the Drenthe region. On site you will find wifi and a snack bar.

Dogs are welcome at De Ommekeer. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Snack bar
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Sanitary

Washing machines
FM
Frenk M. Dutch

Wij moesten 3 dagen om 07:30 in de TT hal zijn. Dit betekende dat we eerder aan het ontbijt wilden dan eigenlijk vermeld was in de voorwaarden. Dit was geen probleem en we hebben elke dag lekker kunnen ontbijten. Door de gastvrijheid meteen geboekt voor het pinksterweekend van 2016. Helaas werd er een dubbele boeking gemaakt. Dit werd door Wijche en Silvia (eigenaren) opgemerkt en netjes aan ons gemeld. In overleg zijn wij elders ondergebracht, dit was echter een duurdere accommodatie. Wijche en Silvia hebben dit verder voor ons afgehandeld en het verschil betaald. Kortom hun gastvrijheid, eerlijkheid en oplossingsgerichtheid verdienen een dikke 10. We kunnen iedereen aanbevelen om in hun accommodatie lekker tot rust te komen. Toppers ga zo door.

4 years ago

HK
Hannah Kamminga Dutch

Wij zijn hier met wat vrienden geweest, en het is echt een prachtige camping! Mooie ligging, je bent zo bij de plas en netjes sanitair. De eigenaar is heel aardig en superbehulpzaam. Erg fijne sfeer, een echte aanrader!

4 years ago

Ma
Martine Dutch

Prachtige locatie in de natuur, vlakbij de stad. Rustig, zen en hele aardige gastheer die heel hard werkt. Prima kamer, badkamer etc. Schoon, fijn bed en veel te doen in de omgeving. Uitgebreid heerlijk ontbijt. Super service zou het aan iedereen kunnen aanbevelen.

4 years ago

Ja
Jan Dutch

Goede en nette B&B ,goed verzorgd ontbijt , zeer gedreven eigenaar zeker een.aanrader

4 years ago

Ge
Gert Dutch

Mooie camping dicht bij de Baggelhuizerplas. Camping is goed verzorgd. Heerlijk om met de honden naar camping en plas te gaan.

4 years ago

1 / 2

Location