Camping Le Luxembourg
5377 Sinsin
Belgien
Camping Le Luxembourg är en camping med 49 platser i Sinsin, Belgien, belägen i regionen Wallonia. På plats hittar du wifi, en campingbutik och en restaurang.
Här kan du campa med husvagn eller husbil.
För bad finns en utomhuspool, en inomhuspool och naturligt badvatten. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, en tennisbana, bordtennis, minigolf och cykeluthyrning.
Hundar är välkomna på Camping Le Luxembourg. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga. Camping Le Luxembourg är öppen från 1 april till 31 oktober.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionvet cool vooral de begeleiders van de activiteiten.(survivel)
för 6 år sedan
Geen opmerkingen, ben er maar enkele dagen geweest in het voor seizoen. Rustige camping, gelegen middem in de bossen
för 6 år sedan
De camping ligt in een mooie maar (te) rustige omgeving. De stadjes eromheen zijn erg authentiek, de activiteiten in de omgeving moet je ontdekken maar zijn wel erg STOER!!! Op de camping is niets te doen maar is wel een startpunt van de activiteiten, je moet gewoon vragen bij de receptie. Zwemmen in de streek "Le luxembourg" is een 1 waard domme regeltjes en hoge prijzen. De camping heeft sanitair wat niet luxe was maar wel erg netjes. de staanplaatsen hebben soms geen water maar dit kun je regelen.
för 6 år sedan
Camping ligt in de middle of nowhere. Weinig te doen. Zeker voor kinderen. Erg rustig. Moet zelf dagtochten organiseren. Op de camping is nagenoeg niets te doen. Kom je echt voor de rust? Dan is deze camping een aanrader.
för 6 år sedan
Het is een erg leuke camping kom maar een keer kijken !! Gr Antwan
för 6 år sedan