Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Luxembourg

Camping Le Luxembourg in België

Sinsin, België

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (5 stemmen)

Camping Le Luxembourg

Mile Hill, Porthtrowan, Truro
5377 Sinsin
België
Toevoegen aan favorieten

Camping Le Luxembourg is een camping met 49 plaatsen in Sinsin, België, gelegen in de regio Wallonia. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een restaurant.

Je kunt hier kamperen met een caravan of een camper.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, een tennisbaan, tafeltennis, midgetgolf en fietsverhuur.

Honden zijn welkom op Camping Le Luxembourg. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping Le Luxembourg is geopend van 1 april tot 31 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Huurbadkamer
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Ro
rob Nederlands

vet cool vooral de begeleiders van de activiteiten.(survivel)

6 jaar geleden

A.
A.Verhoeven Nederlands

Geen opmerkingen, ben er maar enkele dagen geweest in het voor seizoen. Rustige camping, gelegen middem in de bossen

6 jaar geleden

NV
Niels van Beers Nederlands

De camping ligt in een mooie maar (te) rustige omgeving. De stadjes eromheen zijn erg authentiek, de activiteiten in de omgeving moet je ontdekken maar zijn wel erg STOER!!! Op de camping is niets te doen maar is wel een startpunt van de activiteiten, je moet gewoon vragen bij de receptie. Zwemmen in de streek "Le luxembourg" is een 1 waard domme regeltjes en hoge prijzen. De camping heeft sanitair wat niet luxe was maar wel erg netjes. de staanplaatsen hebben soms geen water maar dit kun je regelen.

6 jaar geleden

Be
Berend Nederlands

Camping ligt in de middle of nowhere. Weinig te doen. Zeker voor kinderen. Erg rustig. Moet zelf dagtochten organiseren. Op de camping is nagenoeg niets te doen. Kom je echt voor de rust? Dan is deze camping een aanrader.

6 jaar geleden

AK
A Kuppen Nederlands

Het is een erg leuke camping kom maar een keer kijken !! Gr Antwan

6 jaar geleden

Locatie