€18.3
per natt
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Avresa
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagar
{{r.bookingDays}}

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
Tält
Husvagn
Husbil
Elektricitet
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
Fiske
- Advertisement -
5 / 5 (12 röster

Camping La Fridière

6 route d'Esfacy
43230, Haute-Loire
Frankrike

Camping La Fridière är en camping med 30 platser i Haute-Loire, Frankrike. Camping La Fridière har wifi och en snacksbar. Hundar är tillåtna.

På Camping La Fridière är det möjligt att campa på en tält, en husvagn eller en husbil Förutom camping går det även att hyra en mobil bungalow . Du kan hitta flera rekreationsaktiviteter på campingplatsen. Det finns boule.

För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga

Kännetecken för plats

Rekreation
Teater/bio
Lekplats
Barnanimation
Tennisplan
Minigolfplats
Fiske

Logi
Tält
Husvagn
Husbil
Mobila bungalows

Faciliteter
Elektricitet
TV-anslutning
WiFi
Campingshop
Bröd på plats
Snacksbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga

Sanitär
Skötrum
Tvättmaskiner
Torktumlare


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Henk en Marjan
Nederländska
Eenmaal weer thuis denken we met veel plezier terug aan camping La Fridiere. We hadden willekeurig hiervoor gekozen en werden blij verrast. We werden hartelijk ontvangen door de eigenaren Martin en Esther. De plekken zijn ruim en schaduwrijk. Wij stonden bij een rustig kabbelende beekje. Voor een goede prijs heeft Esther heerlijk voor de gasten gekookt. Vanuit de camoing hebben we mooie dagtochten gemaakt, met de fiets en per voet. En met de auto naar het mooie stadje le Puy en Velay. Ook hebben we een dagtocht per kayak gemaakt op de rivier Allier. De omgeving van Paul Haquet is zeer de moeite waard. s'Avonds hebben we genoten van life muziek van diverse muzikanten waarbij Martin ook meedeed op zijn contrabas. Een prima camping met prima sanitair. We hopen zeker weer eens terug te komen. Martin en Esther, bedankt voor de prettige ontvangst en persoonlijke benadering. Groetjes van Henk en Marjan
4 år sedan

Adriaan, Annelies, Marie & Klara
Nederländska
Wij kwamen toevallig terecht bij Martin en Esther met onze dochters van 7 en 10 jaar. We voelden ons direct thuis op deze rustige camping met veel vaste gasten. De streek vinden we de mooiste die we ooit bezochten in Frankrijk ... nochtans reizen we al vele jaren door het land. Martin en Esther slagen erin om een heel leuke sfeer te creëren op de camping. Veel privacy als je dat wil maar ook veel gezelligheid als je daar naar op zoek bent. De avondlijke optredens waren betoverend mooi, een blijvende herinnering. Na ruim een week vertrokken we met pijn in het hart, we komen zeker terug!
4 år sedan

- Advertisement -