€18.3
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Electricidad
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Pesca
- Advertisement -
5 / 5 (12 votos

Camping La Fridière

6 route d'Esfacy
43230, Haute-Loire
Francia

Camping La Fridière es un sitio de campo con 30 tonos en Haute-Loire, Francia. Camping La Fridière tiene wi-fi y un merendero. Perros son permitidos.

En Camping La Fridière es posible acampar con un carpa de campaña, un caravana o un auto caravana. Aparte de acampar es posible rentar un bungalow móvil también. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay juego de petanca.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Teatro / cine
Patio de recreo
Animación para niños
Cancha de tenis
Área de Minigolf
Pesca

Acomodación
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Bungalós móviles

Instalación de Servicios
Electricidad
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Tienda de campismo
Pan en sitio
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Instalaciones de cambio de bebé
Lavadoras
Secadoras de ropa


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Henk en Marjan
Neerlandés
Eenmaal weer thuis denken we met veel plezier terug aan camping La Fridiere. We hadden willekeurig hiervoor gekozen en werden blij verrast. We werden hartelijk ontvangen door de eigenaren Martin en Esther. De plekken zijn ruim en schaduwrijk. Wij stonden bij een rustig kabbelende beekje. Voor een goede prijs heeft Esther heerlijk voor de gasten gekookt. Vanuit de camoing hebben we mooie dagtochten gemaakt, met de fiets en per voet. En met de auto naar het mooie stadje le Puy en Velay. Ook hebben we een dagtocht per kayak gemaakt op de rivier Allier. De omgeving van Paul Haquet is zeer de moeite waard. s'Avonds hebben we genoten van life muziek van diverse muzikanten waarbij Martin ook meedeed op zijn contrabas. Een prima camping met prima sanitair. We hopen zeker weer eens terug te komen. Martin en Esther, bedankt voor de prettige ontvangst en persoonlijke benadering. Groetjes van Henk en Marjan
4 años ace

Adriaan, Annelies, Marie & Klara
Neerlandés
Wij kwamen toevallig terecht bij Martin en Esther met onze dochters van 7 en 10 jaar. We voelden ons direct thuis op deze rustige camping met veel vaste gasten. De streek vinden we de mooiste die we ooit bezochten in Frankrijk ... nochtans reizen we al vele jaren door het land. Martin en Esther slagen erin om een heel leuke sfeer te creëren op de camping. Veel privacy als je dat wil maar ook veel gezelligheid als je daar naar op zoek bent. De avondlijke optredens waren betoverend mooi, een blijvende herinnering. Na ruim een week vertrokken we met pijn in het hart, we komen zeker terug!
4 años ace

- Advertisement -