Camping de Tournus
71700 Saône-et-Loire
Frankrike
Camping de Tournus är en camping med 0 platser i Saône-et-Loire, Frankrike, belägen i regionen Burgundy. På plats hittar du wifi, en snackbar och färskt bröd på morgonen.
Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en chalet.
Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, barnaktiviteter och fiske.
Hundar är välkomna på Camping de Tournus. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionEen nacht gestaan, in een soort van stacaravan, 5/6 slaapplaatsen, korte bedden. Een koelkast aanwezig, geen mogelijkheid om zelf eten te bereiden. Restaurant met afhaal, wij hadden pizza en hamburger, beide prima te eten. Genoeg restaurants in de buurt maar door de harde regen geen zin om daar naartoe te gaan. Dus was het camping restaurant een prima oplossing. Jonge man op de camping spreekt goed Engels, de oudere mensen nietwaar weten Google translate goed te benutten. Sanitair in 1 gebouw prima in andere gebouw wat verouderd, maar wel schoon. Ja de vloer was vies maar het had getegend dus daar kan de eigenaar niets aan doen. En volwassen vrouwen en mannen die hun remsporen niet uit kunnen wissen is natuurlijk gewoon een schande en ligt ook niet aan de eigenaar.
för 4 år sedan
Sinds ons vorige verblijf, blijkt dat de camping is overgenomen door een nieuwe beheerder. In het engels te woord gestaan. Incheck vlot en zakelijk uitgevoerd. Dat is mooi, want wij verwachten ook niet meer van deze overnachtingscamping. De plek was ruim en vlak. De caravan kon goed worden gestald. Het sanitair is sober en verouderd. Onderhoud/schoonmaak vindt plaats in de ochtend als de camping nagenoeg leeg is. ‘s Middag neemt de bezetting toe en de hygiëne in de toiletgebouwen af. Nog even iets over de beschikbare overnachtingsvoorzieningen. Die zijn praktisch, met precies genoeg ruimte om te slapen met een klein gezin. Geen uitzicht op een mooie vallei of zo. Als je geen eigen kampeermiddel hebt en hoge verwachtingen van de overnachtingsaccommodatie, dan kun je beter in Tournus een hotelkamer boeken. Bescheiden menu op de camping. Op loopafstand volop restaurants.
för 4 år sedan
Omdat we meer tijd ter beschikking hebben zochten we nog een kampeerplek in of rondom tournus.op de website van deze camping werden mooie touristenplekken aangeboden. Dus wij gaan eerst kijken voordat we de caravan aankoppelen. Maar wat schetst on3 verbazing, een zeer onvriendelijke bijna vijandige reactie. We mochten niet eerder kijken dan 16:00. (Het was 11:00) Wij zijn verder gaan zoeken
för 4 år sedan
Extra opgelet nadat ik hier de recensies had gelezen maar alles was naar wens. Receptie en overig personeel was vriendelijk en behulpzaam. Huisje was super schoon. Toiletten gedateerd maar schoon. Daar pizza's gegeten en die waren super. Groot zwembad ernaast (neem je strakke zwembroek mee) en heerlijk geslapen. Volgende ochtend alle kids blij, goede koffie gehaald en weer door. Zou zo weer heen gaan (voor één nacht 😉)
för 4 år sedan
Kom al verschillende jaren op de heen en terug reis op deze camping . Tot dat deze eigenaren er zijn gekomen , sinds dien holt de camping betreffende vriendelijkheid en onderhoud sanitair achter uit . Conclusie hier overnachten we nooit meer . Rijden nu 20 km verder
för 4 år sedan