Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping de Tournus
Camping de Tournus
Camping de Tournus
Camping de Tournus
Camping de Tournus

Camping de Tournus i Frankrig

Saône-et-Loire, Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
2.5 / 5 (15 stemmer)

Camping de Tournus

14 rue des Canes
71700 Saône-et-Loire
Frankrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping de Tournus er en campingplads med 0 pladser i Saône-et-Loire, Frankrig, beliggende i regionen Burgundy. På pladsen finder du wifi, en snackbar og friskbagt brød om morgenen.

Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, børneunderholdning og fiskeri.

Hunde er velkomne på Camping de Tournus. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Campingvogne
Autocampere
Chalets

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Teater
Børneunderholdning
Petanque
Tennis
Minigolf
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Puslerum
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Ni
NijhE Hollandsk

Een nacht gestaan, in een soort van stacaravan, 5/6 slaapplaatsen, korte bedden. Een koelkast aanwezig, geen mogelijkheid om zelf eten te bereiden. Restaurant met afhaal, wij hadden pizza en hamburger, beide prima te eten. Genoeg restaurants in de buurt maar door de harde regen geen zin om daar naartoe te gaan. Dus was het camping restaurant een prima oplossing. Jonge man op de camping spreekt goed Engels, de oudere mensen nietwaar weten Google translate goed te benutten. Sanitair in 1 gebouw prima in andere gebouw wat verouderd, maar wel schoon. Ja de vloer was vies maar het had getegend dus daar kan de eigenaar niets aan doen. En volwassen vrouwen en mannen die hun remsporen niet uit kunnen wissen is natuurlijk gewoon een schande en ligt ook niet aan de eigenaar.

for 4 år siden

Rh
RH Hollandsk

Sinds ons vorige verblijf, blijkt dat de camping is overgenomen door een nieuwe beheerder. In het engels te woord gestaan. Incheck vlot en zakelijk uitgevoerd. Dat is mooi, want wij verwachten ook niet meer van deze overnachtingscamping. De plek was ruim en vlak. De caravan kon goed worden gestald. Het sanitair is sober en verouderd. Onderhoud/schoonmaak vindt plaats in de ochtend als de camping nagenoeg leeg is. ‘s Middag neemt de bezetting toe en de hygiëne in de toiletgebouwen af. Nog even iets over de beschikbare overnachtingsvoorzieningen. Die zijn praktisch, met precies genoeg ruimte om te slapen met een klein gezin. Geen uitzicht op een mooie vallei of zo. Als je geen eigen kampeermiddel hebt en hoge verwachtingen van de overnachtingsaccommodatie, dan kun je beter in Tournus een hotelkamer boeken. Bescheiden menu op de camping. Op loopafstand volop restaurants.

for 4 år siden

Ma
Mark Hollandsk

Omdat we meer tijd ter beschikking hebben zochten we nog een kampeerplek in of rondom tournus.op de website van deze camping werden mooie touristenplekken aangeboden. Dus wij gaan eerst kijken voordat we de caravan aankoppelen. Maar wat schetst on3 verbazing, een zeer onvriendelijke bijna vijandige reactie. We mochten niet eerder kijken dan 16:00. (Het was 11:00) Wij zijn verder gaan zoeken

for 4 år siden

LK
Lisette koot Hollandsk

Extra opgelet nadat ik hier de recensies had gelezen maar alles was naar wens. Receptie en overig personeel was vriendelijk en behulpzaam. Huisje was super schoon. Toiletten gedateerd maar schoon. Daar pizza's gegeten en die waren super. Groot zwembad ernaast (neem je strakke zwembroek mee) en heerlijk geslapen. Volgende ochtend alle kids blij, goede koffie gehaald en weer door. Zou zo weer heen gaan (voor één nacht 😉)

for 4 år siden

JD
John D Hollandsk

Kom al verschillende jaren op de heen en terug reis op deze camping . Tot dat deze eigenaren er zijn gekomen , sinds dien holt de camping betreffende vriendelijkheid en onderhoud sanitair achter uit . Conclusie hier overnachten we nooit meer . Rijden nu 20 km verder

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed