Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Aan de Beemden
Aan de Beemden
Aan de Beemden
Aan de Beemden
Aan de Beemden

Aan de Beemden i Nederländerna

Hulsberg, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
5 / 5 (28 röster)

Aan de Beemden

Wissengrachtweg 65
6336TH Hulsberg
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Aan de Beemden är en camping med 30 platser i Hulsberg, Nederländerna, belägen i regionen Limburg. På plats hittar du wifi.

Hundar är välkomna på Aan de Beemden. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Sanitet

Tvättmaskiner
HE
Hans en Ciska Nederländska

Ruime plekken, super schoon sanitair, uitstekende WiFi, gastvrije- en behulpzame campingeigenaren. Hulp bij het op de plek zetten van de caravan en mooi wandelgebied. Een aantal routes starten direct vanaf de camping. Prima geschikt voor hondenliefhebbers.

för 2 år sedan

Mi
Mila Nederländska

We hebben absoluut niets te klagen over deze kampeerplek. We hebben er enorm van genoten. Ellen is echt een fantastische dame. Elke zondag verzorgde ze een overheerlijk ontbijt. De WiFi-verbinding was perfect. We zijn van plan om zeker nog eens terug te gaan.

för 2 år sedan

Si
Sietske Nederländska

Het was hier echt een plezier. De eigenaresse was buitengewoon hulpvaardig. Ze was altijd beschikbaar wanneer je haar nodig had.

för 3 år sedan

Mi
Mirthe Nederländska

Fantastische kampeerplek. Van aankomst tot vertrek. Brede, groene plekken, waarvan sommige een eigen waterkraan hebben. Zeep om je handen te wassen en een dispenser voor papieren handdoeken zijn beschikbaar bij de douches en toiletten. Bij de afwasruimte hangt een doek voor het schoon en droog maken van alles. Er is een automaat waar je aardbeien, kaas en jam kunt kopen. Overdag zijn kleine kinderen welkom om te bezoeken, maar 's avonds is het er heerlijk rustig. De camping bevindt zich op een centrale locatie ten opzichte van verschillende steden in onder andere Duitsland en België. Ook Valkenburg is slechts enkele kilometers verwijderd van de camping. We komen zeker terug 😊.

för 3 år sedan

Qu
Quinten Nederländska

Uitgebreide ruimtes, vlekkeloos hygiënisch sanitair, superieure WiFi, gastvrije en ondersteunende campingbeheerders. Assistentie bij het positioneren van de caravan en een prachtig gebied om te wandelen. Verschillende routes beginnen direct bij de camping. Uitstekend geschikt voor hondenbezitters.

för 3 år sedan

1 / 6

Plats