Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Aan de Beemden
Aan de Beemden
Aan de Beemden
Aan de Beemden
Aan de Beemden

Aan de Beemden in Nederland

Hulsberg, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
5 / 5 (28 stemmen)

Aan de Beemden

Wissengrachtweg 65
6336TH Hulsberg
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Aan de Beemden is een camping met 30 plaatsen in Hulsberg, Nederland, gelegen in de regio Limburg. Op het terrein vind je wifi.

Honden zijn welkom op Aan de Beemden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Voorzieningen

Wifi
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw

Sanitair

Wasmachines
HE
Hans en Ciska Nederlands

Ruime plekken, super schoon sanitair, uitstekende WiFi, gastvrije- en behulpzame campingeigenaren. Hulp bij het op de plek zetten van de caravan en mooi wandelgebied. Een aantal routes starten direct vanaf de camping. Prima geschikt voor hondenliefhebbers.

2 jaar geleden

Mi
Mila Nederlands

We hebben absoluut niets te klagen over deze kampeerplek. We hebben er enorm van genoten. Ellen is echt een fantastische dame. Elke zondag verzorgde ze een overheerlijk ontbijt. De WiFi-verbinding was perfect. We zijn van plan om zeker nog eens terug te gaan.

2 jaar geleden

Si
Sietske Nederlands

Het was hier echt een plezier. De eigenaresse was buitengewoon hulpvaardig. Ze was altijd beschikbaar wanneer je haar nodig had.

3 jaar geleden

Mi
Mirthe Nederlands

Fantastische kampeerplek. Van aankomst tot vertrek. Brede, groene plekken, waarvan sommige een eigen waterkraan hebben. Zeep om je handen te wassen en een dispenser voor papieren handdoeken zijn beschikbaar bij de douches en toiletten. Bij de afwasruimte hangt een doek voor het schoon en droog maken van alles. Er is een automaat waar je aardbeien, kaas en jam kunt kopen. Overdag zijn kleine kinderen welkom om te bezoeken, maar 's avonds is het er heerlijk rustig. De camping bevindt zich op een centrale locatie ten opzichte van verschillende steden in onder andere Duitsland en België. Ook Valkenburg is slechts enkele kilometers verwijderd van de camping. We komen zeker terug 😊.

3 jaar geleden

Qu
Quinten Nederlands

Uitgebreide ruimtes, vlekkeloos hygiënisch sanitair, superieure WiFi, gastvrije en ondersteunende campingbeheerders. Assistentie bij het positioneren van de caravan en een prachtig gebied om te wandelen. Verschillende routes beginnen direct bij de camping. Uitstekend geschikt voor hondenbezitters.

3 jaar geleden

1 / 6

Locatie