Ludo é um parque de campismo com 0 parcelas em Lussas (Ardeche), França, situado na região de Rhône-Alpes. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.
Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e animação infantil.
Os cães são bem-vindos em Ludo. Ludo é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoWat was dit een teleurstelling zeg! Het personeel is erg onvriendelijk en het zwembad vies. Ik snap niet dat touroperators hier accomodaties aanbieden. Deze camping biedt geen kwaliteit en daar wil je je naam toch niet aan verbinden als Vacansoleil en vacanselect zijnde!! De omgeving is prachtig, maar activiteiten op redelijke afstand van de camping. Langs de Ardèche zagen we veel leuke campings. Ik zou daar eens kijken;)
há 2 anos
Waardeloze vieze camping!! Sanitair slecht, zwembad slecht, riviertje krukdroog. Mensen boek iets anders. De Ardèche is wel heel leuk!
há 2 anos
We hebben er een leuke vakantie van gemaakt met de gezellig mensen op de camping maar de camping zelf is een drama. Onvriendelijk personeel, vooral de dame in het restaurant is nogal gestrest en chacherijnig. We hadden een safaritent waar de ratten in kwamen, na dit gemeld te hebben werd er erg weinig mee gedaan er was ook geen alternatieve plek voor ons. de douches zijn heel slecht. in de ene douche kwam alleen bloedheet water waar je je lelijk aan kan verbranden en de anderen waren ijskoud of een niet bedoelde automatische wisseldouche. Kortom alleen boeken wanneer je erg positief bent ingesteld en het camping gebeuren makkelijk van je af kan zetten. De Ardèche is prachtig
há 2 anos
Wat een deceptie was dit! De medewerkers zijn behoorlijk onbeleefd en het zwembad is smerig. Het is voor mij onbegrijpelijk dat reisorganisaties hier hun accommodaties promoten. Deze kampeerplaats biedt absoluut geen kwaliteit en als je Vacansoleil of Vacanselect bent, zou je toch niet geassocieerd willen worden met zoiets!De omgeving is adembenemend, maar de activiteiten zijn op een behoorlijke afstand van de kampeerplaats. We zagen veel aantrekkelijke kampeerplaatsen langs de Ardèche. Ik zou aanraden om daar eens te kijken;)
há 3 anos
Deze camping is absoluut niet aan te raden! Het sanitair is ondermaats, het zwembad is van slechte kwaliteit en de rivier staat droog. Zoek alstublieft een andere accommodatie. De Ardèche zelf is echter prachtig!
há 3 anos