Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Ludo
Ludo
Ludo
Ludo
Ludo

Ludo i Frankrig

Lussas (Ardeche), Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
3 / 5 (33 stemmer)

Ludo

Route de Lavilledieu
F-07170 Lussas (Ardeche)
Frankrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Ludo er en campingplads med 0 pladser i Lussas (Ardeche), Frankrig, beliggende i regionen Rhône-Alpes. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.

Ud over camping kan du også leje en chalet.

Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads og børneunderholdning.

Hunde er velkomne på Ludo. Ludo er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Chalets

Faciliteter

Wifi
Opholdsrum
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Børneunderholdning
Handicapvenlig adgang til vandet
Udendørs pool

Sanitet

Puslerum
Vaskemaskiner
Tørretumblere
FV
Fam van Loon Hollandsk

Wat was dit een teleurstelling zeg! Het personeel is erg onvriendelijk en het zwembad vies. Ik snap niet dat touroperators hier accomodaties aanbieden. Deze camping biedt geen kwaliteit en daar wil je je naam toch niet aan verbinden als Vacansoleil en vacanselect zijnde!! De omgeving is prachtig, maar activiteiten op redelijke afstand van de camping. Langs de Ardèche zagen we veel leuke campings. Ik zou daar eens kijken;)

for 2 år siden

Li
Lisa Hollandsk

Waardeloze vieze camping!! Sanitair slecht, zwembad slecht, riviertje krukdroog. Mensen boek iets anders. De Ardèche is wel heel leuk!

for 2 år siden

Ir
Irene Hollandsk

We hebben er een leuke vakantie van gemaakt met de gezellig mensen op de camping maar de camping zelf is een drama. Onvriendelijk personeel, vooral de dame in het restaurant is nogal gestrest en chacherijnig. We hadden een safaritent waar de ratten in kwamen, na dit gemeld te hebben werd er erg weinig mee gedaan er was ook geen alternatieve plek voor ons. de douches zijn heel slecht. in de ene douche kwam alleen bloedheet water waar je je lelijk aan kan verbranden en de anderen waren ijskoud of een niet bedoelde automatische wisseldouche. Kortom alleen boeken wanneer je erg positief bent ingesteld en het camping gebeuren makkelijk van je af kan zetten. De Ardèche is prachtig

for 2 år siden

Ur
Ursula Hollandsk

Wat een deceptie was dit! De medewerkers zijn behoorlijk onbeleefd en het zwembad is smerig. Het is voor mij onbegrijpelijk dat reisorganisaties hier hun accommodaties promoten. Deze kampeerplaats biedt absoluut geen kwaliteit en als je Vacansoleil of Vacanselect bent, zou je toch niet geassocieerd willen worden met zoiets!De omgeving is adembenemend, maar de activiteiten zijn op een behoorlijke afstand van de kampeerplaats. We zagen veel aantrekkelijke kampeerplaatsen langs de Ardèche. Ik zou aanraden om daar eens te kijken;)

for 3 år siden

Mi
Miles Hollandsk

Deze camping is absoluut niet aan te raden! Het sanitair is ondermaats, het zwembad is van slechte kwaliteit en de rivier staat droog. Zoek alstublieft een andere accommodatie. De Ardèche zelf is echter prachtig!

for 3 år siden

1 / 7

Beliggenhed