Charme Camping Heidepark
8151 PP Lemelerveld
os Países Baixos
Charme Camping Heidepark é um parque de campismo com 175 parcelas em Lemelerveld, os Países Baixos, situado na região de Overijssel. No local encontrará wi-fi, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, um campo de ténis, ténis de mesa, petanca e aluguer de bicicletas.
Os cães são bem-vindos em Charme Camping Heidepark. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto. Charme Camping Heidepark está aberto de 1 abril a 30 setembro.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoTijdens de afgelopen Hemelvaartsdagen hebben we hier vier nachten doorgebracht. We waren teleurgesteld in het kleine sanitairgebouw. De kinderdouche gaf nauwelijks water, de waterdruk bij de afwas was minimaal en een kraan met sensor werkte niet goed omdat deze bleef lopen terwijl we onze handen gebruikten. Dit zorgt dus niet voor waterbesparing. In het grote sanitairgebouw waren de douches wel in orde, maar het was jammer dat de sanitairblokken, ondanks wat er op de website staat, niet verwarmd waren. Het koelde sterk af in de avond en dan was het te koud bij de douches, vooral voor de kinderen. De velden waren leuk ingericht. Het zwembad en de speeltuinen leken echter wat verouderd.
há 3 anos
Wij als vaste gasten komen hier al ruim 20 jaar onze weekenden en vakantie vieren. En hebben de camping zien groeien tot een auto vrije camping met veel activiteiten voor de kinderen en vriendelijke eigenaren die voor je klaar staan net en schoon sanitair. In het hoog seizoen heerlijk druk en rumoerig zoals het hoort in het hoogseizoen. In het voor en na seizoen heerlijk rustig zodat je kan genieten van de rust en de omgeving.
há 4 anos
Ik sta hier nu 34 jaar op de camping super leuke camping lekker rustig met elke dag wat te doen voor de kinderen en ja daar is wat muziek bij af en toe maar dat maakt het gezellig voor mij echt charme gevoel
há 4 anos
Wij vonden de camping oké maar het geluid van de animatie en met name op 13 augustus tussen 19.00-20.00 een charmecamping onwaardig! Wij houden best van muziek maar dit was echt te luid! Stonden eerder op de Lemeler esch en geven daar verre de voorkeur aan boven deze camping!
há 4 anos
Heerlijke vakantie gehad op deze kindvriendelijke camping. Met van alles te doen op en in de directe omgeving. Ruim opgezette plaatsen en goede sanitaire voorzieningen. De gezinsdouchen zijn echt een uitkomst. Met de douchesleutel zelfs gelegenheid om niet volledige "tik" te gebruiken.
há 4 anos