Campingplatz Hof Biggen
57439 Attendorn
Alemanha
Campingplatz Hof Biggen é um parque de campismo com 350 parcelas em Attendorn, Alemanha, situado na região de North Rhine-Westphalia. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior, um escorrega aquático, águas naturais para nadar e uma praia de areia. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, ténis de mesa, um campo de voleibol, aluguer de bicicletas e vela e surf.
Os cães são bem-vindos em Campingplatz Hof Biggen. Campingplatz Hof Biggen é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Campingplatz Hof Biggen está aberto todo o ano.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoIn het hoogseizoen zijn wij op de bonnefooi naar de Biggesee gereden. Alle campings vol. Toen iets verder van het meer gezocht en op deze camping terecht gekomen. Ondanks onze late aankomst, 19.00h, was de receptioniste toch bereid om ons in te schrijven, na een lange werkdag. Vriendelijk personeel. Het is een bijzondere camping als je voor het eerst komt. "beneden" vaste caravanplekken maar aan het einde van de weg naar boven, een prachtig veld voor tenten en caravans. Boven op de berg met prachtig uitzicht. Sanitair zijn protocabins, niet super, maar schoon. Met 35 min wandelen ben je in Attendorn waar je heerlijk kunt eten en er is ook een Konditorei :). Voor kids is er een voet- en volleybalveld. Houd je van natuur en wandelen is dit een mooie uitvalsbasis.
há 4 anos
Zeer vriendelijke ontvangst. Heel behulpzaam, kreeg zelfs de wandel kaart te leen. Boven een schitterend uitzicht!
há 4 anos
Het is een mooie camping met plaatsen o.a. boven op de berg met een prachtig uitzicht. Het personeel is heel vriendelijk en op problemen wordt meteen gereageerd. Verse broodjes zijn er met veel keuze. En zelfs voor campers zijn er gratis leenautos die worden dus gewoon als service aangeboden. Dat is nog eens service.
há 4 anos
Wij zijn hier in de zomer geweest met onze zonen van 12 en 15 jaar. Toen was het nog wel leuk. We hadden goed weer, jongens veel gevoetbald op het veld boven. Huurcaravan was prima in orde. Sanitair gebouw niet echt goed schoon, toiletten wel maar washokjes erg stoffig en prullebakjes niet altijd leeg. Pizzeria bij de camping, erg duur en 1 zoon is niet gek op Italiaans eten. We hoorden dat hier eerst een restaurant zat waar je goedkoop schnitzels kon eten, was beter geweest. De WiFi deed het erg slecht, volgens de eigenaar omdat er veel mensen tegelijk op zaten. We hebben het er op gewaagd om in de herfstvakantie weer heen te gaan. Het sanitair was nog stoffiger. Oprijlaan is erg hobbelig, even opnieuw asfalteren zou ik zeggen. De WiFi deed het nu helemaal niet, de camping was bijna leeg, dus het kwam niet door te veel mensen tegelijk op het internet. Zoons allebei boos, te kleine internet bundel om het zonder WiFi te doen.
há 4 anos
Zeer goede en vriendelijke ontvangst, de Duitse eigenaar spreekt zeer goed nederlands. Ook het personeel spreekt behoorlijk goed nederlands. De huurcaravan was zo goed als nieuw en uiterst compleet uitgerust. Er ontbrak werkelijk niets. Bij aankomst waren de bedden opgemaakt, lag er een klein snoepje op de kinderbedden en stond er een klein flesje schuimwijn op tafel. Beter dan sommige hotels. De camping is een redelijk grote terrassen camping. De weg naar de receptie/winkel en sanitair kan behoorlijk lang en steil zijn. Het sanitair is ouder maar was altijd schoon.
há 4 anos