Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingplatz Hof Biggen
Campingplatz Hof Biggen
Campingplatz Hof Biggen
Campingplatz Hof Biggen
Campingplatz Hof Biggen

Campingplatz Hof Biggen i Tyskland

Attendorn, Tyskland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4 / 5 (10 stemmer)

Campingplatz Hof Biggen

Finnentroper Straße 131
57439 Attendorn
Tyskland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Campingplatz Hof Biggen er en campingplass med 350 plasser i Attendorn, Tyskland, i regionen North Rhine-Westphalia. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng, en vannsklie, naturlig badevann og en sandstrand. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, barneunderholdning, bordtennis, en volleyballbane, sykkelutleie og seiling og surfing.

Hunder er velkomne på Campingplatz Hof Biggen. Campingplatz Hof Biggen er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Campingplatz Hof Biggen er åpen hele året.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Wi
Willem Nederlandsk

In het hoogseizoen zijn wij op de bonnefooi naar de Biggesee gereden. Alle campings vol. Toen iets verder van het meer gezocht en op deze camping terecht gekomen. Ondanks onze late aankomst, 19.00h, was de receptioniste toch bereid om ons in te schrijven, na een lange werkdag. Vriendelijk personeel. Het is een bijzondere camping als je voor het eerst komt. "beneden" vaste caravanplekken maar aan het einde van de weg naar boven, een prachtig veld voor tenten en caravans. Boven op de berg met prachtig uitzicht. Sanitair zijn protocabins, niet super, maar schoon. Met 35 min wandelen ben je in Attendorn waar je heerlijk kunt eten en er is ook een Konditorei :). Voor kids is er een voet- en volleybalveld. Houd je van natuur en wandelen is dit een mooie uitvalsbasis.

4 år siden

IL
Irene Louman Nederlandsk

Zeer vriendelijke ontvangst. Heel behulpzaam, kreeg zelfs de wandel kaart te leen. Boven een schitterend uitzicht!

4 år siden

HP
Hall Pitzner Nederlandsk

Het is een mooie camping met plaatsen o.a. boven op de berg met een prachtig uitzicht. Het personeel is heel vriendelijk en op problemen wordt meteen gereageerd. Verse broodjes zijn er met veel keuze. En zelfs voor campers zijn er gratis leenautos die worden dus gewoon als service aangeboden. Dat is nog eens service.

4 år siden

FV
Familie Vos Nederlandsk

Wij zijn hier in de zomer geweest met onze zonen van 12 en 15 jaar. Toen was het nog wel leuk. We hadden goed weer, jongens veel gevoetbald op het veld boven. Huurcaravan was prima in orde. Sanitair gebouw niet echt goed schoon, toiletten wel maar washokjes erg stoffig en prullebakjes niet altijd leeg. Pizzeria bij de camping, erg duur en 1 zoon is niet gek op Italiaans eten. We hoorden dat hier eerst een restaurant zat waar je goedkoop schnitzels kon eten, was beter geweest. De WiFi deed het erg slecht, volgens de eigenaar omdat er veel mensen tegelijk op zaten. We hebben het er op gewaagd om in de herfstvakantie weer heen te gaan. Het sanitair was nog stoffiger. Oprijlaan is erg hobbelig, even opnieuw asfalteren zou ik zeggen. De WiFi deed het nu helemaal niet, de camping was bijna leeg, dus het kwam niet door te veel mensen tegelijk op het internet. Zoons allebei boos, te kleine internet bundel om het zonder WiFi te doen.

4 år siden

Ro
Ronny Nederlandsk

Zeer goede en vriendelijke ontvangst, de Duitse eigenaar spreekt zeer goed nederlands. Ook het personeel spreekt behoorlijk goed nederlands. De huurcaravan was zo goed als nieuw en uiterst compleet uitgerust. Er ontbrak werkelijk niets. Bij aankomst waren de bedden opgemaakt, lag er een klein snoepje op de kinderbedden en stond er een klein flesje schuimwijn op tafel. Beter dan sommige hotels. De camping is een redelijk grote terrassen camping. De weg naar de receptie/winkel en sanitair kan behoorlijk lang en steil zijn. Het sanitair is ouder maar was altijd schoon.

4 år siden

1 / 2

Beliggenhet