Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingplatz Erden
Campingplatz Erden
Campingplatz Erden
Campingplatz Erden
Campingplatz Erden

Campingplatz Erden em Alemanha

Erden, Alemanha

3.5 / 5 (11 votos)

Campingplatz Erden

Am Moselufer 1
54492 Erden
Alemanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Campingplatz Erden é um parque de campismo com 150 parcelas em Erden, Alemanha, situado na região de Rhineland-Palatinate. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana.

Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior, um escorrega aquático e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, uma quinta pedagógica, um campo de ténis, ténis de mesa, minigolfe e aluguer de bicicletas.

Os cães são bem-vindos em Campingplatz Erden. Campingplatz Erden é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Campingplatz Erden está aberto de 1 abril a 31 outubro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Ligação de gás
Troca de botijas de gás
Wi-Fi
Cacifos
Sala de estar
Sala de secagem
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Zona central de fogueira
Fogueira permitida na parcela
Lenha
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Sem carros
Carro permitido na parcela

Lazer

Parque infantil
Jogos de interior
Quinta pedagógica
Animação infantil
Natação em águas naturais
Praia de areia
Entrada na água acessível
Praia naturista
Piscina exterior
Piscina interior
Escorrega aquático
Termas
Sauna
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de barcos
Rampa para barcos
Aluguer de bicicletas
Equitação
Pesca
Centro de mergulho
Telesqui
Esqui de fundo

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Casa de banho para alugar
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Lo
Lonneke Neerlandês

Tijdens Hemelvaart hebben we er verbleven. Het is een gezellige camping met nieuwe beheerders die tegen ons heel aardig waren. De sanitaire voorzieningen zijn afgelopen winter geüpdatet naar een modernere versie. Het is wel aan te raden om vooraf te boeken. Het is spijtig dat de camping door iedereen negatief wordt beoordeeld, het verdient dit absoluut niet.

há 3 anos

MW
Marc Wouters Neerlandês

Het is spijtig te vernemen dat de huidige camping niet meer zo is zoals ze voorheen is geweest . Van 2008 gingen we jaarlijks op deze camping waar we meerdere uitbaters hebben gekend ,steeds vriendelijke mensen .De laatste die we hebben gekend voor de corona, waren Hubert en Sabinne prachtige mensen .Mijn beoordeling is gegeven voor de corona

há 3 anos

An
Annette Neerlandês

De eigenaresse is zeer onvriendelijk. Er kan geen goedemorgen vanaf. Een glas lenen (OF KOPEN) kon absoluut niet. De douches en wc waren vreselijk. De broodjes was iedere dag een andere prijs. En ga zo maar door. De eigenaresse is alleen geïnteresseerd in geld. En niet in haar gasten. Kortom een vreselijke camping. Vele gasten waren dit met ons eens. Hier komen wij nooit meer terug

há 4 anos

LV
Leonie van Heck Neerlandês

Wij hebben daar enkele dagen gekampeerd omdat we de Moezelroute aan het fietsen zijn. De eigenaresse is een zeer onvriendelijke vrouw. En heel erg gestrest.We hebben van haar een plaats toegewezen gekregen en ze heeft ook de stroom aangezet. We hebben gefietst en tot onze verbazing is de stroom eraf als we terug komen. Bij het verhaal halen zegt ze doodleuk dat wij op de verkeerde plaats staan en dat zij ons niet heeft geholpen maar haar man en die had een heel ander nummer toegekend. Ze bleef bij haar verhaal wat dus totaal niet klopte en snauwde mij af. Wij kamperen al 50 jaar, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt, en heb ook nooit een slechte recensie hoeven te schrijven, maar dit slaat echt alles. Hoezo je bent een gast.? Niet dus Ik hou mijn hart vast voor de mensen die nog moeten komen als het hoogseizoen is.

há 4 anos

Ar
Arturo Neerlandês

Zeer rommelige camping met zwaar verouderd sanitair. Ontvangst niet warmhartig. Camping ligt aan een drukke weg waar veel vrachtwagens ( die naar de glasfabriek gaan) langs denderen. We zijn na 2 dagen verhuist naar een betere camping 35 km verder. Wat een wereld van verschil. Overigens, ze hadden er wel goede broodjes!

há 6 anos

1 / 3

Localização