Campingplatz Erden es un camping con 150 parcelas en Erden, Alemania, situado en la región de Rhineland-Palatinate. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta, un tobogán acuático y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, una granja de animales, una pista de tenis, tenis de mesa, minigolf y alquiler de bicicletas.
Los perros son bienvenidos en Campingplatz Erden. Campingplatz Erden es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Campingplatz Erden está abierto del 1 abril al 31 octubre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaTijdens Hemelvaart hebben we er verbleven. Het is een gezellige camping met nieuwe beheerders die tegen ons heel aardig waren. De sanitaire voorzieningen zijn afgelopen winter geüpdatet naar een modernere versie. Het is wel aan te raden om vooraf te boeken. Het is spijtig dat de camping door iedereen negatief wordt beoordeeld, het verdient dit absoluut niet.
hace 3 años
Het is spijtig te vernemen dat de huidige camping niet meer zo is zoals ze voorheen is geweest . Van 2008 gingen we jaarlijks op deze camping waar we meerdere uitbaters hebben gekend ,steeds vriendelijke mensen .De laatste die we hebben gekend voor de corona, waren Hubert en Sabinne prachtige mensen .Mijn beoordeling is gegeven voor de corona
hace 3 años
De eigenaresse is zeer onvriendelijk. Er kan geen goedemorgen vanaf. Een glas lenen (OF KOPEN) kon absoluut niet. De douches en wc waren vreselijk. De broodjes was iedere dag een andere prijs. En ga zo maar door. De eigenaresse is alleen geïnteresseerd in geld. En niet in haar gasten. Kortom een vreselijke camping. Vele gasten waren dit met ons eens. Hier komen wij nooit meer terug
hace 4 años
Wij hebben daar enkele dagen gekampeerd omdat we de Moezelroute aan het fietsen zijn. De eigenaresse is een zeer onvriendelijke vrouw. En heel erg gestrest.We hebben van haar een plaats toegewezen gekregen en ze heeft ook de stroom aangezet. We hebben gefietst en tot onze verbazing is de stroom eraf als we terug komen. Bij het verhaal halen zegt ze doodleuk dat wij op de verkeerde plaats staan en dat zij ons niet heeft geholpen maar haar man en die had een heel ander nummer toegekend. Ze bleef bij haar verhaal wat dus totaal niet klopte en snauwde mij af. Wij kamperen al 50 jaar, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt, en heb ook nooit een slechte recensie hoeven te schrijven, maar dit slaat echt alles. Hoezo je bent een gast.? Niet dus Ik hou mijn hart vast voor de mensen die nog moeten komen als het hoogseizoen is.
hace 4 años
Zeer rommelige camping met zwaar verouderd sanitair. Ontvangst niet warmhartig. Camping ligt aan een drukke weg waar veel vrachtwagens ( die naar de glasfabriek gaan) langs denderen. We zijn na 2 dagen verhuist naar een betere camping 35 km verder. Wat een wereld van verschil. Overigens, ze hadden er wel goede broodjes!
hace 6 años