Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Sigmaringen
Camping Sigmaringen
Camping Sigmaringen

Camping Sigmaringen em Alemanha

Sigmaringen, Alemanha

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (4 votos)

Camping Sigmaringen

Georg-Zimmerer-Straße 6
72488 Sigmaringen
Alemanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Sigmaringen é um parque de campismo com 0 parcelas em Sigmaringen, Alemanha, situado na região de Baden-Württemberg. No local encontrará wi-fi e um restaurante.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, minigolfe e pesca.

Os cães são bem-vindos em Camping Sigmaringen. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade e ligação de água.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Cacifos
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Teatro
Animação infantil
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Fraldário
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
WK
wybe kooistra Neerlandês

Kleine camping dicht tegen sigmaringen aan. Aan de Donau met een fietspad tussen de camping en de Donau. Vriendelijke receptie. Grote winkel voor je dagelijkse boodschappen net buiten de poort. Camping heeft verschillende groeps accomodaties maar die waren niet bezet. Net sanitair maar krap voldoende voor alle camping gasten.. De kano tochten stroomafwaarts worden door de camping ( base & camp zoals de camping nu eigenlijk heet) georganiseerd.

há 4 anos

WJ
W. Jansen Neerlandês

Camping aan de Donau met op loopafstand het dorp met leuke binnenstad. Vriendelijke ontvangst. Van het sanitair kan alleen maar lovend over gesproken worden. Schoon, ruim en alleen met eigen sleutel toegankelijk. Over de camper overnachting plek kam ik niet r oordelen.

há 4 anos

Mo
Molvliet Neerlandês

Het veld voor tenten is veel te klein, hobbelig en smerig: sigarettenpeuken, rondslingerend afval en een zelfs een gebroken glas. Na klagen werd er minimaal wat aan gedaan en de eigenaresse kwam niet verder dan "Wij kunnen daar niets aan doen". 's Nachts is er veel lawaai van de nabijgelegen doorgaande weg. De camping is niet goedkoop en daar bovenop moet er nog apart betaald worden voor warme douches. Het sanitair is niet erg schoon en behoorlijk verouderd. Wij stonden op het tentenveld, maar ook de plaatsen voor caravans en campers waren erg klein en bieden helemaal geen privacy. Te vermijden!!!

há 4 anos

He
Hengelaar, Neerlandês

Camping Sigmaringen ligt pal aan de Donau, is uitermate geschikt voor watersport kano. Veel groepsaccomodatie aanwezig. Naast camping is outdoorpark voor klimactiviteiten etc. Ook minigolf in de buurt aanwezig. Camping zelf niet erg rustig, drukke verkeersweg a.d. overkant v.d. rivier is duidelijk hoorbaar, ook 's nachts. Sanitair ruim voldoende maar je moet wel naar boven! Geen winkel aanwezig maar wel supermarkt Kaufland direct naast de camping. Wel restaurant met leuk terras anwezig.

há 4 anos

Localização