Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Sigmaringen
Camping Sigmaringen
Camping Sigmaringen

Camping Sigmaringen i Tyskland

Sigmaringen, Tyskland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3.5 / 5 (4 stemmer)

Camping Sigmaringen

Georg-Zimmerer-Straße 6
72488 Sigmaringen
Tyskland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Sigmaringen er en campingplass med 0 plasser i Sigmaringen, Tyskland, i regionen Baden-Württemberg. På plassen finner du wifi og en restaurant.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en hytte eller en chalet.

Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, barneunderholdning, minigolf og fiske.

Hunder er velkomne på Camping Sigmaringen. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm og vanntilkobling er tilgjengelige.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Oppbevaringsbokser
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Teater
Barneunderholdning
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Stellerom
Vaskemaskiner
Tørketromler
WK
wybe kooistra Nederlandsk

Kleine camping dicht tegen sigmaringen aan. Aan de Donau met een fietspad tussen de camping en de Donau. Vriendelijke receptie. Grote winkel voor je dagelijkse boodschappen net buiten de poort. Camping heeft verschillende groeps accomodaties maar die waren niet bezet. Net sanitair maar krap voldoende voor alle camping gasten.. De kano tochten stroomafwaarts worden door de camping ( base & camp zoals de camping nu eigenlijk heet) georganiseerd.

4 år siden

WJ
W. Jansen Nederlandsk

Camping aan de Donau met op loopafstand het dorp met leuke binnenstad. Vriendelijke ontvangst. Van het sanitair kan alleen maar lovend over gesproken worden. Schoon, ruim en alleen met eigen sleutel toegankelijk. Over de camper overnachting plek kam ik niet r oordelen.

4 år siden

Mo
Molvliet Nederlandsk

Het veld voor tenten is veel te klein, hobbelig en smerig: sigarettenpeuken, rondslingerend afval en een zelfs een gebroken glas. Na klagen werd er minimaal wat aan gedaan en de eigenaresse kwam niet verder dan "Wij kunnen daar niets aan doen". 's Nachts is er veel lawaai van de nabijgelegen doorgaande weg. De camping is niet goedkoop en daar bovenop moet er nog apart betaald worden voor warme douches. Het sanitair is niet erg schoon en behoorlijk verouderd. Wij stonden op het tentenveld, maar ook de plaatsen voor caravans en campers waren erg klein en bieden helemaal geen privacy. Te vermijden!!!

4 år siden

He
Hengelaar, Nederlandsk

Camping Sigmaringen ligt pal aan de Donau, is uitermate geschikt voor watersport kano. Veel groepsaccomodatie aanwezig. Naast camping is outdoorpark voor klimactiviteiten etc. Ook minigolf in de buurt aanwezig. Camping zelf niet erg rustig, drukke verkeersweg a.d. overkant v.d. rivier is duidelijk hoorbaar, ook 's nachts. Sanitair ruim voldoende maar je moet wel naar boven! Geen winkel aanwezig maar wel supermarkt Kaufland direct naast de camping. Wel restaurant met leuk terras anwezig.

4 år siden

Beliggenhet