Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Linz-Pichlingersee
Camping Linz-Pichlingersee
Camping Linz-Pichlingersee
Camping Linz-Pichlingersee
Camping Linz-Pichlingersee

Camping Linz-Pichlingersee em Áustria

Linz, Áustria

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (13 votos)

Camping Linz-Pichlingersee

Wienerstraße 937
4030 Linz
Áustria
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Linz-Pichlingersee é um parque de campismo com 180 parcelas em Linz, Áustria, situado na região de Upper Austria. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, ténis de mesa e minigolfe.

Os cães são bem-vindos em Camping Linz-Pichlingersee. Camping Linz-Pichlingersee é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto. Camping Linz-Pichlingersee está aberto de 15 março a 15 outubro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens

Lazer

Parque infantil
Animação infantil
Natação em águas naturais
Piscina exterior
Piscina interior
Termas
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Aluguer de bicicletas
Pesca
Telesqui

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Sa
Salvador Neerlandês

há 2 anos

Xi
Xin Neerlandês

De kampeerplek bevindt zich op een uitgestrekt recreatiegebied rond een meer. Echter, het terrein fungeert tevens als festivallocatie (hardcore, heavy metal etc.) wat kan resulteren in aanzienlijke geluidsoverlast en een overbevolkte camping. Houd er rekening mee dat de camping tussen 13.00 en 15.00 uur gesloten is, dus plan uw aankomst dienovereenkomstig. De camping functioneert als een typische stedelijke camping, met solide faciliteiten en geschikt voor een kortstondig verblijf. De Donau fietsroute ligt op slechts 3 km afstand en het historische centrum van Linz is gemakkelijk te bereiken via fietspaden op een afstand van 10 km. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en in goede conditie, hoewel alles vrij basis is en een persoonlijke touch ontbreekt. We hebben geen gebruik gemaakt van het restaurant, het leek ons niet erg uitnodigend en gaf ons een wat verwaarloosde indruk. Tijdens ons tweedaagse verblijf op deze camping hebben we dan ook weinig andere gasten gezien.

há 3 anos

Pe
Peter Neerlandês

Wij hebben hier maar 1 nacht gestaan onderweg naar Hongarije. Voor ons was het dus een soort doorgangscamping omdat die vlak bij de autosnelweg (Linz-Wien) lag. De sanitaire gebouwen zijn nieuw, maar als het onderhoud zo blijft zullen ze er niet lang nieuw uitzien. Gezellige bar met een klein restaurantje. Wel propere plaatsen, maar echt aanbevelen zou ik deze camping niet. Eerlijkheidshalve moet ik zeggen dat we hier maar 1 nacht stonden en dus geen tijd gehad hebben om de omgeving te verkennen.

há 4 anos

TD
Theo Driessen Neerlandês

Prima camping voor doorreis. Sanitair netjes, schoon, zeep en wc papier aanwezig. De snelweg in wel goed hoorbaar vanaf de camping, ook 's nachts. Volgens de ANWB zou het restaurant 3.5 ster zijn, daar mag gerust 1.5 ster vanaf . Camping plaatsen qua grootte redelijk.

há 4 anos

Es
Esther Neerlandês

Een nacht gestaan op doorreis, daar is het een prima camping voor, plekken zijn klein, maar voldoende. Sanitair is wel wat verouderd, maar prima in orde en schoon. Na een lange reis kun je een verfrissende duik in het meer nemen. Op de camping is ook een restaurant, maar daar hebben we geen gebruik van gemaakt.

há 4 anos

1 / 3

Localização