Camping Linz-Pichlingersee is een camping met 180 plaatsen in Linz, Oostenrijk, gelegen in de regio Upper Austria. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, tafeltennis en midgetgolf.
Honden zijn welkom op Camping Linz-Pichlingersee. Camping Linz-Pichlingersee is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Camping Linz-Pichlingersee is geopend van 15 maart tot 15 oktober.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordeling2 jaar geleden
De kampeerplek bevindt zich op een uitgestrekt recreatiegebied rond een meer. Echter, het terrein fungeert tevens als festivallocatie (hardcore, heavy metal etc.) wat kan resulteren in aanzienlijke geluidsoverlast en een overbevolkte camping. Houd er rekening mee dat de camping tussen 13.00 en 15.00 uur gesloten is, dus plan uw aankomst dienovereenkomstig. De camping functioneert als een typische stedelijke camping, met solide faciliteiten en geschikt voor een kortstondig verblijf. De Donau fietsroute ligt op slechts 3 km afstand en het historische centrum van Linz is gemakkelijk te bereiken via fietspaden op een afstand van 10 km. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en in goede conditie, hoewel alles vrij basis is en een persoonlijke touch ontbreekt. We hebben geen gebruik gemaakt van het restaurant, het leek ons niet erg uitnodigend en gaf ons een wat verwaarloosde indruk. Tijdens ons tweedaagse verblijf op deze camping hebben we dan ook weinig andere gasten gezien.
3 jaar geleden
Wij hebben hier maar 1 nacht gestaan onderweg naar Hongarije. Voor ons was het dus een soort doorgangscamping omdat die vlak bij de autosnelweg (Linz-Wien) lag. De sanitaire gebouwen zijn nieuw, maar als het onderhoud zo blijft zullen ze er niet lang nieuw uitzien. Gezellige bar met een klein restaurantje. Wel propere plaatsen, maar echt aanbevelen zou ik deze camping niet. Eerlijkheidshalve moet ik zeggen dat we hier maar 1 nacht stonden en dus geen tijd gehad hebben om de omgeving te verkennen.
4 jaar geleden
Prima camping voor doorreis. Sanitair netjes, schoon, zeep en wc papier aanwezig. De snelweg in wel goed hoorbaar vanaf de camping, ook 's nachts. Volgens de ANWB zou het restaurant 3.5 ster zijn, daar mag gerust 1.5 ster vanaf . Camping plaatsen qua grootte redelijk.
4 jaar geleden
Een nacht gestaan op doorreis, daar is het een prima camping voor, plekken zijn klein, maar voldoende. Sanitair is wel wat verouderd, maar prima in orde en schoon. Na een lange reis kun je een verfrissende duik in het meer nemen. Op de camping is ook een restaurant, maar daar hebben we geen gebruik van gemaakt.
4 jaar geleden