Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Eurosol
Camping Eurosol
Camping Eurosol
Camping Eurosol
Camping Eurosol

Camping Eurosol em França

Saint Girons Plage, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (25 votos)

Camping Eurosol

4756 route de la Plage
40560 Saint Girons Plage
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Eurosol é um parque de campismo com 550 parcelas em Saint Girons Plage, França, situado na região de Aquitaine. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, um campo de ténis, ténis de mesa, petanca e minigolfe.

Os cães são bem-vindos em Camping Eurosol. Camping Eurosol é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto. Camping Eurosol está aberto de 12 maio a 15 setembro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Cacifos
Sala de estar
Sala de secagem
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens

Lazer

Parque infantil
Animação infantil
Natação em águas naturais
Piscina exterior
Piscina interior
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de bicicletas
Pesca
Telesqui

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Je
Jenny Neerlandês

Onze verwachtingen van deze kampeerlocatie waren vrij hoog. Echter, zoals eerder al aangegeven, was het duidelijk dat er een nieuwe leiding of personeel aanwezig was. Het leek alsof de plek zijn ziel had verloren! We bezitten een behoorlijk grote caravan en een kleine tent, en we zijn met 5 personen, dus we hebben een grand comfort plek gereserveerd (105). Deze zijn echter vrij klein, er zijn doorgangen naar de plekken achter je. Je staat dus behoorlijk op elkaar gepakt.Het sanitair is verouderd en zou beter schoongemaakt kunnen worden. De animatie is voornamelijk gericht op Franse gasten. Oudere tieners zijn daardoor een beetje verloren, vanwege overlast kunnen ze eigenlijk niet op de camping blijven (en worden overal weggestuurd). De iets oudere tieners die van hun ouders mogen, kunnen wel naar de paar barretjes op de boulevard.Het is goed mogelijk om naar het strand te lopen, maar fietsen is handiger. Anders is het zeker aan te raden om een bolderkar mee te nemen. Het zwembad is op zich prima (maar wel druk). Wij vonden de camping echt te druk, de kinderen wilden ook niet meer terug!

há 2 anos

Fe
Fedde Neerlandês

Een sfeervolle gezinscamping te midden van dennenbossen, op wandelafstand van het strand en de zee. Ondanks de grootte van de camping, zorgt de indeling ervoor dat het een intieme sfeer behoudt. De huuraccommodaties zijn verspreid tussen de kampeerplaatsen, waarbij de kampeerplaatsen in de meerderheid zijn, waardoor het een authentieke campingervaring biedt. Er zijn tal van activiteiten voor kinderen, hoewel deze voornamelijk gericht zijn op kinderen tot ongeveer 10 jaar oud. Het zou aangenaam zijn als er specifieke activiteiten voor kinderen van 11-15 jaar zouden zijn, aangezien deze groep vaak over het hoofd wordt gezien. Bovendien was de kinderdisco voor de kleintjes vrij laat (20.45 uur), wat resulteerde in jonge kinderen die de hele avond op het terras bleven, terwijl het entertainment voornamelijk op de oudere jeugd/volwassenen was gericht. We hebben hier de tweede helft van augustus doorgebracht. De laatste week was aanzienlijk rustiger dan de eerste week.

há 2 anos

Jo
Jory Neerlandês

Het strand en de oceaan zijn fantastisch. Een ruime locatie met een caravan en aangename medewerkers. Het sanitair is echter zeer teleurstellend en het ergste van alle 20 campings waar we tot nu toe zijn geweest. Toiletpapier is vaak niet beschikbaar en bevindt zich buiten de cabines. De douches en toiletten zijn vies. Dit is voor ons een reden om niet terug te keren. Echt zonde.

há 2 anos

IV
Ilse van Leeuwen Neerlandês

Heerlijke camping! Ruime plekken, huisje (Glaieuil) was eenvoudig maar prima. Lopend naar het strand, gezellige restaurantjes en bakkertje op loopafstand. Groot pluspunt: 4 oplaadpunten voor elektrische auto’s! Minpuntje: de wifi is echt belabberd!

há 2 anos

An
Anoniem Neerlandês

Wat een super camping! Een strand op perfecte afstand met een leuke boulevard. Ook leuke marktjes te vinden zo nu en dan. De camping is perfect voor een gezien met tieners. Maar ook voor de ouders en jongere broertjes en zusjes genoeg te doen. Sportfaciliteiten zijn aanwezig en in goede staat. Toiletgebouwen en hygiëne ideaal en niks over te klagen. Het restaurant is super gezellig en er treedt vaak een bandje op waar je van kan genieten met het hele gezin. Leuke stadjes te bezoeken als je een stukje rijdt met leuke evenementen. Ook het zwembad is super en geschikt voor jong en oud. Het strand mooi schoon en geschikt om te surfen. Surfboards te huur op de boulevard naast het strand met mogelijk surflessen voor een fatsoenlijke prijs. Op de boulevard genoeg leuke winkeltjes. Op de camping zelf een goede kleine supermarkt waar je eigenlijk alles kunt vinden wat je zo nodig hebt. Een geweldige vakantie gehad! Zou graag nog eens gaan!

há 2 anos

1 / 5

Localização