Camping Eurosol
40560 Saint Girons Plage
Frankrijk
Camping Eurosol is een camping met 550 plaatsen in Saint Girons Plage, Frankrijk, gelegen in de regio Aquitaine. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut of een chalet huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, tafeltennis, jeu de boules en midgetgolf.
Honden zijn welkom op Camping Eurosol. Camping Eurosol is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Camping Eurosol is geopend van 12 mei tot 15 september.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingOnze verwachtingen van deze kampeerlocatie waren vrij hoog. Echter, zoals eerder al aangegeven, was het duidelijk dat er een nieuwe leiding of personeel aanwezig was. Het leek alsof de plek zijn ziel had verloren! We bezitten een behoorlijk grote caravan en een kleine tent, en we zijn met 5 personen, dus we hebben een grand comfort plek gereserveerd (105). Deze zijn echter vrij klein, er zijn doorgangen naar de plekken achter je. Je staat dus behoorlijk op elkaar gepakt.Het sanitair is verouderd en zou beter schoongemaakt kunnen worden. De animatie is voornamelijk gericht op Franse gasten. Oudere tieners zijn daardoor een beetje verloren, vanwege overlast kunnen ze eigenlijk niet op de camping blijven (en worden overal weggestuurd). De iets oudere tieners die van hun ouders mogen, kunnen wel naar de paar barretjes op de boulevard.Het is goed mogelijk om naar het strand te lopen, maar fietsen is handiger. Anders is het zeker aan te raden om een bolderkar mee te nemen. Het zwembad is op zich prima (maar wel druk). Wij vonden de camping echt te druk, de kinderen wilden ook niet meer terug!
2 jaar geleden
Een sfeervolle gezinscamping te midden van dennenbossen, op wandelafstand van het strand en de zee. Ondanks de grootte van de camping, zorgt de indeling ervoor dat het een intieme sfeer behoudt. De huuraccommodaties zijn verspreid tussen de kampeerplaatsen, waarbij de kampeerplaatsen in de meerderheid zijn, waardoor het een authentieke campingervaring biedt. Er zijn tal van activiteiten voor kinderen, hoewel deze voornamelijk gericht zijn op kinderen tot ongeveer 10 jaar oud. Het zou aangenaam zijn als er specifieke activiteiten voor kinderen van 11-15 jaar zouden zijn, aangezien deze groep vaak over het hoofd wordt gezien. Bovendien was de kinderdisco voor de kleintjes vrij laat (20.45 uur), wat resulteerde in jonge kinderen die de hele avond op het terras bleven, terwijl het entertainment voornamelijk op de oudere jeugd/volwassenen was gericht. We hebben hier de tweede helft van augustus doorgebracht. De laatste week was aanzienlijk rustiger dan de eerste week.
2 jaar geleden
Het strand en de oceaan zijn fantastisch. Een ruime locatie met een caravan en aangename medewerkers. Het sanitair is echter zeer teleurstellend en het ergste van alle 20 campings waar we tot nu toe zijn geweest. Toiletpapier is vaak niet beschikbaar en bevindt zich buiten de cabines. De douches en toiletten zijn vies. Dit is voor ons een reden om niet terug te keren. Echt zonde.
2 jaar geleden
Heerlijke camping! Ruime plekken, huisje (Glaieuil) was eenvoudig maar prima. Lopend naar het strand, gezellige restaurantjes en bakkertje op loopafstand. Groot pluspunt: 4 oplaadpunten voor elektrische auto’s! Minpuntje: de wifi is echt belabberd!
2 jaar geleden
Wat een super camping! Een strand op perfecte afstand met een leuke boulevard. Ook leuke marktjes te vinden zo nu en dan. De camping is perfect voor een gezien met tieners. Maar ook voor de ouders en jongere broertjes en zusjes genoeg te doen. Sportfaciliteiten zijn aanwezig en in goede staat. Toiletgebouwen en hygiëne ideaal en niks over te klagen. Het restaurant is super gezellig en er treedt vaak een bandje op waar je van kan genieten met het hele gezin. Leuke stadjes te bezoeken als je een stukje rijdt met leuke evenementen. Ook het zwembad is super en geschikt voor jong en oud. Het strand mooi schoon en geschikt om te surfen. Surfboards te huur op de boulevard naast het strand met mogelijk surflessen voor een fatsoenlijke prijs. Op de boulevard genoeg leuke winkeltjes. Op de camping zelf een goede kleine supermarkt waar je eigenlijk alles kunt vinden wat je zo nodig hebt. Een geweldige vakantie gehad! Zou graag nog eens gaan!
2 jaar geleden