Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Veenkuil
Camping De Veenkuil
Camping De Veenkuil

Camping De Veenkuil em os Países Baixos

Bant, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (5 votos)

Camping De Veenkuil

Hopweg 21
8314 PX Bant
os Países Baixos
Adicionar aos favoritos

Camping De Veenkuil é um parque de campismo em Bant, os Países Baixos, situado na região de Flevoland.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil e pesca.

Os cães são bem-vindos em Camping De Veenkuil. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno

Lazer

Parque infantil
Teatro
Animação infantil
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui
Le
Lean Neerlandês

Het terrein is mooi met plekken op een veld of in het bos. Er is natuurlijk zwemwater met een klein strandje en er zijn voldoende speelvoorzieningen voor de kinderen. Minpunten: verouderd en vies sanitair; er wordt te weinig en niet goed schoongemaakt. Aanrader: een wasmachine

há 4 anos

Br
Brands Neerlandês

Wij zijn verrast door de leuke camping! Mooie ruime plaatsen en veel te doen voor de kinderen. We hebben geroeid, bij het kampvuur gezeten en een vlot gebouwd. De douche was verouderd maar lekker warm en met een normale straal. Al met al komen we hier blw vaker terug!

há 4 anos

Mi
Mitchel Neerlandês

Top goed geweldig ligging is top

há 4 anos

Su
Suzanna Neerlandês

Leuke, kleine camping met veel avontuur voor kinderen. Een waterpomp bij het meertje, een kabouter-blote voetenpad, een avonturenspeeltoestel, de vuurhut waar constant vuur brandde, zelf hout zagen en kloven, etc. De camping ligt op een rustige plek met bos er omheen. Mooie plaatsen. Zelf gekampeerd op het boomplateau (wat een belevenis!) ik zou je wel aan willen raden om touw mee te nemen voor het bevestigen van het tentje op het plateau, maar verder echt top! Het sanitair is eenvoudig en wat weinig, daarnaast vond ik het niet zo schoon (het was wel regenachtig) Ik ga zeker nog eens terug!

há 4 anos

LC
leuke camping Neerlandês

Kleine natuurcamping met mooie grote plaatsen. Voor avontuurlijke kinderen een paradijs: hutten bouwen in het bos, fikkie steken in de vuurhut, zwemmen met visjes en ringslangen spotten. Sowieso leuk dat veel mensen in de avond een vuurtje stoken (alleen stinkt werkelijk alles naar rook als je weer thuis bent) Er zijn rustige plaatsen en een veld waar het wat drukker is. De boswachter doet zijn best en helpt met alles, broodjesservice aanwezig. Enigste punt van aandacht: sanitair is continu vies en wordt niet goed schoongemaakt. Te weinig mankracht om de boel schoon te houden als de camping vrijwel vol staat. Klein animatieprogramma met natuuritems. Kortom: verbeter de schoonmaak, zet een wasmachine neer en je hebt een uitstekende camping.

há 4 anos

Localização