Camping De Veenkuil é um parque de campismo em Bant, os Países Baixos, situado na região de Flevoland.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil e pesca.
Os cães são bem-vindos em Camping De Veenkuil. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoHet terrein is mooi met plekken op een veld of in het bos. Er is natuurlijk zwemwater met een klein strandje en er zijn voldoende speelvoorzieningen voor de kinderen. Minpunten: verouderd en vies sanitair; er wordt te weinig en niet goed schoongemaakt. Aanrader: een wasmachine
há 4 anos
Wij zijn verrast door de leuke camping! Mooie ruime plaatsen en veel te doen voor de kinderen. We hebben geroeid, bij het kampvuur gezeten en een vlot gebouwd. De douche was verouderd maar lekker warm en met een normale straal. Al met al komen we hier blw vaker terug!
há 4 anos
Top goed geweldig ligging is top
há 4 anos
Leuke, kleine camping met veel avontuur voor kinderen. Een waterpomp bij het meertje, een kabouter-blote voetenpad, een avonturenspeeltoestel, de vuurhut waar constant vuur brandde, zelf hout zagen en kloven, etc. De camping ligt op een rustige plek met bos er omheen. Mooie plaatsen. Zelf gekampeerd op het boomplateau (wat een belevenis!) ik zou je wel aan willen raden om touw mee te nemen voor het bevestigen van het tentje op het plateau, maar verder echt top! Het sanitair is eenvoudig en wat weinig, daarnaast vond ik het niet zo schoon (het was wel regenachtig) Ik ga zeker nog eens terug!
há 4 anos
Kleine natuurcamping met mooie grote plaatsen. Voor avontuurlijke kinderen een paradijs: hutten bouwen in het bos, fikkie steken in de vuurhut, zwemmen met visjes en ringslangen spotten. Sowieso leuk dat veel mensen in de avond een vuurtje stoken (alleen stinkt werkelijk alles naar rook als je weer thuis bent) Er zijn rustige plaatsen en een veld waar het wat drukker is. De boswachter doet zijn best en helpt met alles, broodjesservice aanwezig. Enigste punt van aandacht: sanitair is continu vies en wordt niet goed schoongemaakt. Te weinig mankracht om de boel schoon te houden als de camping vrijwel vol staat. Klein animatieprogramma met natuuritems. Kortom: verbeter de schoonmaak, zet een wasmachine neer en je hebt een uitstekende camping.
há 4 anos