Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Veenkuil
Camping De Veenkuil
Camping De Veenkuil

Camping De Veenkuil in the Netherlands

Bant, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (5 votes)

Camping De Veenkuil

Hopweg 21
8314 PX Bant
the Netherlands
Add to favorites

Camping De Veenkuil is a campsite in Bant, the Netherlands, located in the Flevoland region.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment and fishing.

Dogs are welcome at Camping De Veenkuil. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift
Le
Lean Dutch

Het terrein is mooi met plekken op een veld of in het bos. Er is natuurlijk zwemwater met een klein strandje en er zijn voldoende speelvoorzieningen voor de kinderen. Minpunten: verouderd en vies sanitair; er wordt te weinig en niet goed schoongemaakt. Aanrader: een wasmachine

4 years ago

Br
Brands Dutch

Wij zijn verrast door de leuke camping! Mooie ruime plaatsen en veel te doen voor de kinderen. We hebben geroeid, bij het kampvuur gezeten en een vlot gebouwd. De douche was verouderd maar lekker warm en met een normale straal. Al met al komen we hier blw vaker terug!

4 years ago

Mi
Mitchel Dutch

Top goed geweldig ligging is top

4 years ago

Su
Suzanna Dutch

Leuke, kleine camping met veel avontuur voor kinderen. Een waterpomp bij het meertje, een kabouter-blote voetenpad, een avonturenspeeltoestel, de vuurhut waar constant vuur brandde, zelf hout zagen en kloven, etc. De camping ligt op een rustige plek met bos er omheen. Mooie plaatsen. Zelf gekampeerd op het boomplateau (wat een belevenis!) ik zou je wel aan willen raden om touw mee te nemen voor het bevestigen van het tentje op het plateau, maar verder echt top! Het sanitair is eenvoudig en wat weinig, daarnaast vond ik het niet zo schoon (het was wel regenachtig) Ik ga zeker nog eens terug!

4 years ago

LC
leuke camping Dutch

Kleine natuurcamping met mooie grote plaatsen. Voor avontuurlijke kinderen een paradijs: hutten bouwen in het bos, fikkie steken in de vuurhut, zwemmen met visjes en ringslangen spotten. Sowieso leuk dat veel mensen in de avond een vuurtje stoken (alleen stinkt werkelijk alles naar rook als je weer thuis bent) Er zijn rustige plaatsen en een veld waar het wat drukker is. De boswachter doet zijn best en helpt met alles, broodjesservice aanwezig. Enigste punt van aandacht: sanitair is continu vies en wordt niet goed schoongemaakt. Te weinig mankracht om de boel schoon te houden als de camping vrijwel vol staat. Klein animatieprogramma met natuuritems. Kortom: verbeter de schoonmaak, zet een wasmachine neer en je hebt een uitstekende camping.

4 years ago

Location