Camping De Oude Molen
6561 KR Groesbeek
os Países Baixos
Camping De Oude Molen é um parque de campismo com 275 parcelas em Groesbeek, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior e um escorrega aquático. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, uma quinta pedagógica, ténis de mesa, petanca e aluguer de bicicletas.
Os cães são bem-vindos em Camping De Oude Molen. Camping De Oude Molen é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoPrachtige kampeerplek voor kinderen met voldoende activiteiten, een aangenaam zwembad, vriendelijke medewerkers en een schitterende locatie. Je kunt er smakelijk dineren zonder veel te betalen. De toiletten en douches zijn goed schoongehouden. Het enige minpuntje is dat het lastig is om met de caravan van het terrein te vertrekken vanwege de drukke weg die leidt naar de korte uitrit van de camping. In de avonduren is het er heerlijk kalm.
há 2 anos
De kampeerplek is geweldig voor gezinnen met kinderen, er is veel entertainment. De omgeving is prachtig, het personeel is aangenaam, de toiletten en douches zijn netjes en schoon, het zwembad is aangenaam en het eten is heerlijk. Het enige nadeel is dat het lastig kan zijn om met de caravan te vertrekken vanwege de drukke weg die er voor ligt. 's Avonds is het heerlijk rustig.
há 2 anos
Een redelijke vakantieplek, als je het mij vraagt... maar na 2,5 week aanhoudende regen, is er weinig positiefs te melden. Het is teleurstellend dat de camping niet proactief is in het organiseren van extra activiteiten. Het grootste knelpunt was echter de internetverbinding. Ik had vooraf geïnformeerd naar de kwaliteit van de wifi, die volgens hen goed was. Ik had het nodig voor mijn werk en ik hou ervan om af en toe een film te kijken. De wifi was echter absoluut belabberd, dus dat kon ik wel op mijn buik schrijven. Ik heb dit aangekaart bij de eigenaresse (een Chinese dame, ja, de camping is overgenomen door Chinezen). Toen ik vroeg waarom de wifi zo slecht was, zei ze dat het over enkele maanden beter zou zijn. Ik antwoordde dat ik daar niets aan had en ze liepen lachend weg (daar zijn ze goed in). Ze lossen dus niets op en de halve camping klaagde over de wifi. Frans.
há 2 anos
Groesbeek, gezellig en gemoedelijk. Vanaf het kampeerterrein zijn er aangename trips naar Duitsland te plannen, onder andere naar Beek. Daar is het ook mogelijk om te genieten van een mooie wandeling. De bedden zijn uiterst comfortabel en de douche is uitstekend. Hoewel het interieur wat gedateerd is, is alles netjes en is er genoeg ruimte in de kasten. We hebben ons echter niet zo vermaakt op de camping zelf. Het restaurant straalt weinig sfeer uit.
há 2 anos
Prachtige camping op een uitstekende locatie.
há 2 anos