Camping De Oude Molen er en campingplass med 275 plasser i Groesbeek, Nederland, i regionen Gelderland. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en restaurant og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.
For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og en vannsklie. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, barneunderholdning, en besøksgård, bordtennis, jeu de boules og sykkelutleie.
Hunder er velkomne på Camping De Oude Molen. Camping De Oude Molen er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm, vanntilkobling og avløpstilkobling er tilgjengelige.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelsePrachtige kampeerplek voor kinderen met voldoende activiteiten, een aangenaam zwembad, vriendelijke medewerkers en een schitterende locatie. Je kunt er smakelijk dineren zonder veel te betalen. De toiletten en douches zijn goed schoongehouden. Het enige minpuntje is dat het lastig is om met de caravan van het terrein te vertrekken vanwege de drukke weg die leidt naar de korte uitrit van de camping. In de avonduren is het er heerlijk kalm.
2 år siden
De kampeerplek is geweldig voor gezinnen met kinderen, er is veel entertainment. De omgeving is prachtig, het personeel is aangenaam, de toiletten en douches zijn netjes en schoon, het zwembad is aangenaam en het eten is heerlijk. Het enige nadeel is dat het lastig kan zijn om met de caravan te vertrekken vanwege de drukke weg die er voor ligt. 's Avonds is het heerlijk rustig.
2 år siden
Een redelijke vakantieplek, als je het mij vraagt... maar na 2,5 week aanhoudende regen, is er weinig positiefs te melden. Het is teleurstellend dat de camping niet proactief is in het organiseren van extra activiteiten. Het grootste knelpunt was echter de internetverbinding. Ik had vooraf geïnformeerd naar de kwaliteit van de wifi, die volgens hen goed was. Ik had het nodig voor mijn werk en ik hou ervan om af en toe een film te kijken. De wifi was echter absoluut belabberd, dus dat kon ik wel op mijn buik schrijven. Ik heb dit aangekaart bij de eigenaresse (een Chinese dame, ja, de camping is overgenomen door Chinezen). Toen ik vroeg waarom de wifi zo slecht was, zei ze dat het over enkele maanden beter zou zijn. Ik antwoordde dat ik daar niets aan had en ze liepen lachend weg (daar zijn ze goed in). Ze lossen dus niets op en de halve camping klaagde over de wifi. Frans.
2 år siden
Groesbeek, gezellig en gemoedelijk. Vanaf het kampeerterrein zijn er aangename trips naar Duitsland te plannen, onder andere naar Beek. Daar is het ook mogelijk om te genieten van een mooie wandeling. De bedden zijn uiterst comfortabel en de douche is uitstekend. Hoewel het interieur wat gedateerd is, is alles netjes en is er genoeg ruimte in de kasten. We hebben ons echter niet zo vermaakt op de camping zelf. Het restaurant straalt weinig sfeer uit.
2 år siden
Prachtige camping op een uitstekende locatie.
2 år siden