Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping am Brocken
Camping am Brocken
Camping am Brocken
Camping am Brocken
Camping am Brocken

Camping am Brocken em Alemanha

Elbingerode, Alemanha

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (10 votos)

Camping am Brocken

Schützenring 6
38875 Elbingerode
Alemanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping am Brocken é um parque de campismo com 100 parcelas em Elbingerode, Alemanha, situado na região de Saxony-Anhalt. No local encontrará uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e pesca.

Os cães são bem-vindos em Camping am Brocken. Camping am Brocken é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Sala de estar
Sala de secagem
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Fraldário
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Br
bravetv Alemão

hallo bin mir meine freunde auf den brocken gewandert es war echt toll die natur einfach toll auser die gastete die erst sehr späd auf macht um 10 uhr

há 4 anos

Mi
mieke Neerlandês

De omgeving is de moeite waard. De mogelijkheden om de omgeving te verkennen prima. De camping stond in het charme camping boek. En die viel tegen. Omgeving klopt.met de beschrijving. Camping niet. De duurste van onze tocht door Midden Duitsland ( vooral voormalige DDR. ) met meestal uitstekende campings. De staanplaats was de duurste van allemaal, apart afrekenen van stroom, sleutel en geld meenemen om te kunnen douchen, ( kort voor 0.50 cent munt). Weinig gasten en degenen die er waren stonden pal naast elkaar. Onze campeerwagen was maar op een manier neer te zetten ivm hobbels door de campingbeheerder aangebracht en stond daardoor scheef en bleef scheef staan. ( aangewezen plaats) .De beheerder die het ( in nederland bekende ?) vingertje gebruikte om duidelijke te maken hoe we met de energiebronnen om moesten gaan. Beetje irritant. Nergens wifi aansluiting , want dat was onmogelijk vanwege de bergen zei de beheerder . ( Zijn collega's in dezelfde streek hebben dat al dan niet tegen betaling , wel voorelkaar) Sanitair was, zoals overal deze vakantie brandschoon. Maar een nachtje was voldoende.

há 4 anos

JH
Jacques Hellings Neerlandês

Camping staal vol regels : Alle caravans met de trekhaak naar het pad , geen tapijten op het gras . Tussen 13.00en 15.00 uur is de poort gesloten en kun je niet weg of terug . Je kon niet zomaar ergens gaan staan ,was z.g. nog niet in gebruik. Waanzinnig duur waren de stroomkosten € 21,10 voor 7 nachten.

há 4 anos

St
Stefan Neerlandês

Een mooie camping met erg schoon sanitair. Ook kindvriendeiljk, er is een babyruimte en bij de wc's hangt een potje voor de kinderen en bij de wastafels is er een "krukje" voor de kinderen (overal is aan gedacht). Ook is er een ingerichte keuken waar gekookt kan worden, inclusief magnetron (handig voor de baby hapjes). Eigenaren zijn erg vriendelijk en alles is erg goed verzorgd. Vanaf de camping kan er makkelijk gefietst en gewandeld worden en op een klein stukje rijden ligt het Nationaal Park Harz.

há 4 anos

Bo
bos1234 Neerlandês

Prima camping, wel erg rustig, voor onze kinderen te stil. Over algemeen -oudere- Duitse gasten. Nabij leuk maar koud (bergwater) zwemmeertje. Supermarkt e.d. op loopafstand. Camping vooral geschikt om dagjes uit te doen in de mooie/ leuke omgeving.

há 4 anos

1 / 2

Localização