Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping am Brocken
Camping am Brocken
Camping am Brocken
Camping am Brocken
Camping am Brocken

Camping am Brocken – Allemagne

Elbingerode, Allemagne

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (10 votes)

Camping am Brocken

Schützenring 6
38875 Elbingerode
Allemagne
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping am Brocken est un camping de 100 emplacements à Elbingerode, Allemagne, situé dans la région Saxony-Anhalt. Sur place, vous trouverez une épicerie, un restaurant et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et la pêche.

Les chiens sont les bienvenus à Camping am Brocken. Camping am Brocken est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Espace détente
Salle de séchage
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Br
bravetv Allemand

hallo bin mir meine freunde auf den brocken gewandert es war echt toll die natur einfach toll auser die gastete die erst sehr späd auf macht um 10 uhr

il y a 4 ans

Mi
mieke Néerlandais

De omgeving is de moeite waard. De mogelijkheden om de omgeving te verkennen prima. De camping stond in het charme camping boek. En die viel tegen. Omgeving klopt.met de beschrijving. Camping niet. De duurste van onze tocht door Midden Duitsland ( vooral voormalige DDR. ) met meestal uitstekende campings. De staanplaats was de duurste van allemaal, apart afrekenen van stroom, sleutel en geld meenemen om te kunnen douchen, ( kort voor 0.50 cent munt). Weinig gasten en degenen die er waren stonden pal naast elkaar. Onze campeerwagen was maar op een manier neer te zetten ivm hobbels door de campingbeheerder aangebracht en stond daardoor scheef en bleef scheef staan. ( aangewezen plaats) .De beheerder die het ( in nederland bekende ?) vingertje gebruikte om duidelijke te maken hoe we met de energiebronnen om moesten gaan. Beetje irritant. Nergens wifi aansluiting , want dat was onmogelijk vanwege de bergen zei de beheerder . ( Zijn collega's in dezelfde streek hebben dat al dan niet tegen betaling , wel voorelkaar) Sanitair was, zoals overal deze vakantie brandschoon. Maar een nachtje was voldoende.

il y a 4 ans

JH
Jacques Hellings Néerlandais

Camping staal vol regels : Alle caravans met de trekhaak naar het pad , geen tapijten op het gras . Tussen 13.00en 15.00 uur is de poort gesloten en kun je niet weg of terug . Je kon niet zomaar ergens gaan staan ,was z.g. nog niet in gebruik. Waanzinnig duur waren de stroomkosten € 21,10 voor 7 nachten.

il y a 4 ans

St
Stefan Néerlandais

Een mooie camping met erg schoon sanitair. Ook kindvriendeiljk, er is een babyruimte en bij de wc's hangt een potje voor de kinderen en bij de wastafels is er een "krukje" voor de kinderen (overal is aan gedacht). Ook is er een ingerichte keuken waar gekookt kan worden, inclusief magnetron (handig voor de baby hapjes). Eigenaren zijn erg vriendelijk en alles is erg goed verzorgd. Vanaf de camping kan er makkelijk gefietst en gewandeld worden en op een klein stukje rijden ligt het Nationaal Park Harz.

il y a 4 ans

Bo
bos1234 Néerlandais

Prima camping, wel erg rustig, voor onze kinderen te stil. Over algemeen -oudere- Duitse gasten. Nabij leuk maar koud (bergwater) zwemmeertje. Supermarkt e.d. op loopafstand. Camping vooral geschikt om dagjes uit te doen in de mooie/ leuke omgeving.

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement