Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Alberello
Alberello
Alberello
Alberello

Alberello em Itália

Riccione (Adriatische Rivièra), Itália

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3 / 5 (8 votos)

Alberello

Viale Torino, 80
47838 Riccione (Adriatische Rivièra)
Itália
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Alberello é um parque de campismo com 200 parcelas em Riccione (Adriatische Rivièra), Itália, situado na região de Emilia-Romagna. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Alberello é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Alberello está aberto de 5 abril a 24 setembro.

Fotografias

Características

Instalações

Eletricidade
Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Sem carros

Lazer

Parque infantil

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
MT
Miss tevree Neerlandês

Leuke camping! Precies wat je mag verwachten van een italiaanse camping met 3 sterren. Iemand beoordeelt met een 2 de ligging?? Je steekt de straat over (of gaat via de voetgangers tunnel) en staat op het strand!! Je loopt naar rechts zo het 1ste dorpje in met gezellige winkels, ijssalon, speelhallen en minikermis voor de kleintjes. Loop je naar links, ga je richting de grote kermis en marktjes, fiets, scooter ed verhuur. Stap je voor de camping op de bus, kun je beide kanten op reizen naar enorme leuke stadjes (san Marino, gradara, catolica enz). Ik vind zo'n beoordeling een gevalletje nooit tevree, negativiteit druipt ervan af. Gelukkig zie je dit soort mensen weinig op deze camping. Kwam er zelf jaren lang en het is nu inderdaad een wat ouder publiek wat er komt. Je slaapt in ieder geval rustig zonder herrie van de oudere jeugd. Het speeltuintje is leuk en het entertainment is simpel, maar er komt toch altijd veel volk op af. Wij zullen er vast nog wel eens terug gaan!

há 4 anos

Fa
Fam> Neerlandês

te duur, altijd dezelfde mensen. Bejaardencamping voor jeugd supersuper saai. Onze kinderen willen er nooit meer terug, heeft indruk gemaakt als slechtste camping ooit.

há 4 anos

DV
DiMauro Vincenzo Italiano

Campeggio adatto per famiglie, un po' carente l'animazione per ragazzi. Direttamente sul mare, c'è solo da attraversare un sottopassaggio.

há 4 anos

Ja
janssen Neerlandês

Italiaanse familiecamping, met bijna geen nederlandse kinderen. Met name voor de oudere jeugd is er niet te doen (tot 16 jaar) op de camping niet maar ook s'avonds niet.

há 4 anos

Al
allegonda Neerlandês

al 3 jaar komen we op deze plek, heerlijk rustig, voor kleine kinderen een speeltuin, in de zomer ook kinderdisco en elke avond suikerspin of ballonnen en wat perfect is de weg oversteken, of met een kindvriendelijke tunnel onder de weg door! prima strandtenten in de buurt en op 100 meter lopen een zwembad op het strand!! heerlijke ijstent op de hoek. Cattolica en Riccione op fietsafstand

há 4 anos

1 / 2

Localização