Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Alberello
Alberello
Alberello
Alberello

Alberello en Italia

Riccione (Adriatische Rivièra), Italia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3 / 5 (8 votos)

Alberello

Viale Torino, 80
47838 Riccione (Adriatische Rivièra)
Italia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Alberello es un camping con 200 parcelas en Riccione (Adriatische Rivièra), Italia, situado en la región de Emilia-Romagna. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Alberello es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Alberello está abierto del 5 abril al 24 septiembre.

Fotos

Características

Instalaciones

Electricidad
Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Sin coches

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Lavadoras
MT
Miss tevree Neerlandés

Leuke camping! Precies wat je mag verwachten van een italiaanse camping met 3 sterren. Iemand beoordeelt met een 2 de ligging?? Je steekt de straat over (of gaat via de voetgangers tunnel) en staat op het strand!! Je loopt naar rechts zo het 1ste dorpje in met gezellige winkels, ijssalon, speelhallen en minikermis voor de kleintjes. Loop je naar links, ga je richting de grote kermis en marktjes, fiets, scooter ed verhuur. Stap je voor de camping op de bus, kun je beide kanten op reizen naar enorme leuke stadjes (san Marino, gradara, catolica enz). Ik vind zo'n beoordeling een gevalletje nooit tevree, negativiteit druipt ervan af. Gelukkig zie je dit soort mensen weinig op deze camping. Kwam er zelf jaren lang en het is nu inderdaad een wat ouder publiek wat er komt. Je slaapt in ieder geval rustig zonder herrie van de oudere jeugd. Het speeltuintje is leuk en het entertainment is simpel, maar er komt toch altijd veel volk op af. Wij zullen er vast nog wel eens terug gaan!

hace 4 años

Fa
Fam> Neerlandés

te duur, altijd dezelfde mensen. Bejaardencamping voor jeugd supersuper saai. Onze kinderen willen er nooit meer terug, heeft indruk gemaakt als slechtste camping ooit.

hace 4 años

DV
DiMauro Vincenzo Italiano

Campeggio adatto per famiglie, un po' carente l'animazione per ragazzi. Direttamente sul mare, c'è solo da attraversare un sottopassaggio.

hace 4 años

Ja
janssen Neerlandés

Italiaanse familiecamping, met bijna geen nederlandse kinderen. Met name voor de oudere jeugd is er niet te doen (tot 16 jaar) op de camping niet maar ook s'avonds niet.

hace 4 años

Al
allegonda Neerlandés

al 3 jaar komen we op deze plek, heerlijk rustig, voor kleine kinderen een speeltuin, in de zomer ook kinderdisco en elke avond suikerspin of ballonnen en wat perfect is de weg oversteken, of met een kindvriendelijke tunnel onder de weg door! prima strandtenten in de buurt en op 100 meter lopen een zwembad op het strand!! heerlijke ijstent op de hoek. Cattolica en Riccione op fietsafstand

hace 4 años

1 / 2

Ubicación